Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti ismertek bichon frise...

Ti ismertek bichon frise tenyésztőket?

Figyelt kérdés
Kerestem neten de nem találtam.

2014. ápr. 24. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A kutya-tar.hu-n ezeket találtam:

[link]

[link]

[link]

Nem tudom aktívak-e még, mert elég régiek a frissítések, de ha felhívod őket/vagy e-mailt küldesz nekik megkapod a választ. :)

2014. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)

Én is a 3.-at néztem de megláttam, hogy 2010-es és gondoltam inkább kiírom ezt a kérdést.:)

2014. ápr. 24. 15:21
 3/4 anonim válasza:
Sajno nagyon nehéz találni, mert a bolognese ezerszer népszerűbb. A hirdetésekben én is szoktam nézegetni, de van, hogy nincs vagy 1-2 hirdetés van kiskutyákról. Amúgy az előző válaszoló linkjeit is szoktam nézegetni, de azok mit ne mondjak nem túl aktívak. Én amúgy Szlovákiában vettem itt leheth nagyobb a választék.
2014. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
44%
www.ofamber.sk Ugyanaz vagyok, mint az előző, ha tudsz angolul, akkor itt körülnézhetsz. :)
2014. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!