Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes venni Bichon...

Honnan érdemes venni Bichon Frise fajtájú kiskutyát? Tudtok jó tenyésztőket? És mennyiért?

Figyelt kérdés
Ajánljatok légyszi olyan tenyésztőket, akik megbízhatók és lehet tőlük venni törzskönyves, egészséges bichon frise kölyköt!

2014. márc. 29. 13:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok! Nagyon kíváncsi vagyok!
2014. márc. 29. 15:41
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írd be a googlebe, hogy "bichon frise kennelek" és kész.
2014. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és képzeld megnéztem, csak éppenséggel nem találtam olyan tenyésztőt, aki 2013. óta kínálna kutyát. Azért tettem fel ezt a kérdést, hogy hátha valakinek van ilyen kutyája és tud ajánlani egy jó tenyésztőt!
2014. márc. 30. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem frissítik az oldalukat TALÁN, ESETLEG írni vagy telefonálni kéne nekik.És ők majd megmondják, hogy mikor lesz alom.
2014. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de az a baj, hogy mégcsak tenyésztőt sem találok! Ezért kérdezem, hogy esetleg van-e valakinek ilyen kutyája, és kitől vette?
2014. ápr. 2. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!