Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám harap, hogy szoktass...

Royalty95 kérdése:

Kiskutyám harap, hogy szoktassam le a harapásról?

Figyelt kérdés

Kiskutyám harap....11 hetes (pitbull-Vizsla) keverék...

AMikor hozzámkerült 2 hete még szelíd volt. De van két kisgyerek és ők játszottak vele, és mára addig fajúlt a dolog, hogy játék közbe harap... És egyre erősebbet harap.

Próbáltam rászolni erősebben a nevén + hogy nem szabad de csak mégjobban harap (játékból)


Hogyan szoktassam le, valaki ötlet... :)



2014. ápr. 24. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Van mit rágnia?
2014. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze.. csomó plüss meg egyebek... Mindent rág amit talál.. de játékból harap... amikor megvan kergülve.. és már fájdalmasat harap.
2014. ápr. 24. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Neveld meg a gyerekeidet, mielőtt elvadítják a kutyát.
2014. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem az én gyerekeim...

és nem ez volt a kérdés :)

2014. ápr. 24. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ki fogja nőni! A legtöbb kölyök leszokik róla ha felnő. Addig meg hagyják békén a gyerek kölykök!
2014. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első pillanattól tanítani kellett volna, hogy nem harapással lehet játszani az emberekkel. Írd be itt a keresőbe, hogy harap a kiskutyám. nagyon sok választ fog találni a megoldásra.
2014. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kiskutyám is harapdál pedig az elsö pillanattol tiltva van neki,ha rászolok akkor vagy nagyon finoman csinálja éppen csak vagy pedig nyalogatni kezd.Ha belemerul a játékba mégis csak harapdál,de néha akkor is ha fogom elkezdi rágcsálni a kezem.Az orrára már nem koppintok ,mert akkor kezd el igazán harapni :D kiprobáltam már mindent a nem játszunk továbbtol kezdve a szidásig mindent de csak annyit sikerult elérnem ,hogy ha rászolok finomabbra veszi ,nyalogat vagy egy rövid idöre befejezi a harapdálást,elmult már 4 honapos.Szerintem át kell vészelni ezt a rágcsálási idöszakot,persze nem árt ha hallgat rád.Én ezt tudom tanácsolni ,ha harapdál hagyjátok ott ,legyen vége a játéknak,szolj rá eröteljesen és szidd le.Lehet,hogy te több sikerrel jársz.:)
2014. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!