Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 nap múlva érkezik hozzánk...

Tornai99 kérdése:

2 nap múlva érkezik hozzánk egy Labrador retriever kölyök kutya, én azt hallottam és olvastam, hogy nem szabad öt emberi táplálékkal etetni? Ha nem szabad, akkor ajánlanátok nekem jó minőségű tápokat és hogy, mivel lehet még öt etetni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 24. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Semmiképpen ne emberi táplálékot adj neki, célszerűbb valamilyen száraztápot választani, abban minden összetevő megvan amire egy kiskutyának szüksége van.


Brit, Josera, Happy Dog..rengeteg ilyen táp van ami jó minőségű, középkategóriás kaja és nem is túl borsos áron.

2014. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem kapkodod el a tájékozódást...Én már két héttel a kölyök érkezése előtt, minden szakirodalmat kiolvastam volna, meg bevásároltam volna neki, de hát nem vagyunk egyformák.

Valóban nem való neki az emberi kaja. Elképzelhető, hogy te a BARF etetésre gondolsz az egy kicsit más tészta, de azzal szabad etetni, olvass utána. Ha nem Barf akkor prémium tápok közül kellene választani neki valamit. Viszont hozzád kerülés után legalább 2-3 napig azt egye amit a tenyésztőnél kapott, és fokozatosan válts neki étrendet, hogy nehogy baj legyen a pocakjával.

2014. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A tenyésztő!! Akitől drágán megveszed a kutyát majd elmondja hogy ő mivel etet.

De: Brit Care, Happy dog natural

2014. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!