Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért annyira jó a julius K9...

Miért annyira jó a julius K9 kutyahám?

Figyelt kérdés
Mitől jobb, mint a sima hagyományos hám? Nagyon sokan dicsérik a körünkben, és lehet mi is vennénk egyet, de mivel elég borsos az ára, így feleslegesen nem adnék ki ennyi pénzt...

2014. ápr. 25. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

strapabíróbb. több funkciója is van, erős.. Én szeretem hogy rá lehet rakni táskát pl.. Fényvisszaverős. Én vettem rájuk nyomáselosztó pántot is pl. meg táskát ha megyünk kirándulni akkor viszik benne a cuccaikat.


[link]


Enyi minden kieg van hozzá.


Ha erdőben sétálunk és valaki azt hihetné hogy kóbor kutya akkor gyorsan rájön ebbeől hogy nem nem az :D Úgyhogy ilyenkor én mindig rájuk rakom a hámot.

2014. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

akkor érdemes venni :) szerintem mi is rá áldozunk ennyit ha tényleg ennyire jó, de eddig én is csak csupa jót hallottam róla. :)

láttam h dunakeszin van boltjuk, gondolom ott olcsóbb, mint a fresh napf-ban... :)

2014. ápr. 25. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
valamennyivel olcsóbb igen. :) Sőt ott lehet tudsz kérni régebbi fajtát ami nem a 2014es darab azok olcsóbbak jóval. nekem is ilyen van azthiszem 4000volt az 40kilós kutyámra való.
2014. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Én nem vagyok odáig érte, nem is használom. Szerintem csak annak érdemes venni, aki őv-re, nyomkövetésre, vagy ilyesmire jár a kutyájával, mert amúgy tök felesleges. Sétához elég egy nyakörv, fojtó is.


Mondjuk én eleve olcsóbban vettem tenyésztőtől, annyit nem hiszem, hogy kiadtam volna érte, amennyibe a k9-nél kerül.

2014. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Ja igen. Mi az elengedős sétáknál egy sima láthatósági, fényvisszaverős hámot használunk, kényelmesebb, mint a k9-es, mert sima hevederhám. Bár k9-esből is van hevederhám is.g

2014. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Főleg a strapabírása miatt veszik, ezért a nagy kutyások jobban kihasználhatják ezt a tulajdonságát. DE igazából ha sportolsz vele akkor célszerű,mert ott van jobban igénybe véve. Jól is néz ki, van sokféle szép színben, mulatságos is lehet a különböző feliratokkal. Ja és a fogantyú rajta hasznos, ha meg kell fogni a kutyát. Bár van anélkül is. Elégedettek szoktak lenni az emberek vele.
2014. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

tervben van az örző védőzés, azért is gondoltam a hámra. No meg télen nehezebben fárad le, mint nyáron, és arra gondoltam, hogy rákötnénk a szánkót a kutyámra és húzhatná a családban lévő gyerekeket, így elfáradna és a gyerekek is élveznék. csak a sima hámmal ez nem annyira jó, úgy tudom.

Köszönöm a sok véleményt, szerintem veszünk egyet, megnézzük, hogy milyenek vannak. :)

2014. ápr. 25. 14:50
 8/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Igen, többek között mi is azért vettük meg, mert húzatni akarunk a kutyával ezt-azt. Viszont ha ilyen is tervben van nálatok, akkor érdemes az oldalkarikás hámot venni, illetve egy nyomáselosztót még hozzá.

2014. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen hámot vehet bárki?


Én egyszer láttam egy dobemann-t ilyen hámmal, néztem is mi lehet ez a K9 jelzés, biztos valami vizsgázott kutya :D

2014. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól lehet vizsgázott :) De ez egy márka: [link]
2014. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!