Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kilenc hetes vizslám elég...

Kilenc hetes vizslám elég hangosan horkol. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

álmos szegény. Amúgy amikor horkol, akkor a mozgásra felébred ? Mert hát őrző kutya ne horkoljon mert úgy bárki jöhet mehet. Amúgy ha éber akkor had horkoljon.


Nekem Fox terrier kutyám van és hát egésznap aludni nem látom. Amikor meg alszik akkor is felébred akármilyen halkan megyek. Szóval nem nagyon látnám, h mélyen aludna.

2009. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Az én Spánielem 5 éves de olyan hangosan bír horkolni mint egy traktor! :D
2009. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A vizsla nem örző-védő, hanem vadászkutya... Amúgy teljesen normális, hogy horkol, a mi vizslánk már másfél éves és abból másfél évig horkolt... :D Szóval nyugalom, a mienk pont egy lustácska egyed az alomból, de amúgy az erőteljes horkolás nem nagyon jellemző úgy általában a vizslákra, csak a tunya kutyusokra... =D Ja és minden kiskutya, azaz kölyök kutya igényli a alvást nagy mennyiségben és elég mélyen tudnak aludni, amíg ilyen picik és ilyenkor mindegy milyen fajta a kiskutya, horkol... :)
2009. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Az én pincsim is horkol. Joxi a neve. Undorító egy dög. Egy hatalmasat belerúgok, az vonyít egyet meg maga alá piszkít és lebaszom hogy normálisan horkolj te gané!
2009. dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az nem baj.Nekem van egy 8. hónapos Angol Cocker Spánielem,ő is szokott horkolni.=)
2009. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kaukázusim is horkol, teljesen természetes kutyáknál is ez a hang.


00:52-es elég egy undorító féreg vagy. Remélem a párod is beléd szokott egy jó erőset rúgni, amikor horkolsz vagy hangot adsz ki álmodban.

2009. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
az én kutyám már 4 éves az ágyam mellett fekszik és nemrég a horkolására ébredtem ne tudd meg mijen szarul esett
2009. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!