Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon ciki lenne megkérdezni...

Nagyon ciki lenne megkérdezni az állatorvosi?

Figyelt kérdés
Viszem ivartalanitasra az 5 hónapos kan kutyám es nagyon hiperaktív ugyhogy sosem tudom levágni a szort a szemenel mert felek hogy megszurom a szemet es szeretnem megkérni hogy vágja le neki. Tényleg egy percre se tud nyugton maradni. Nagyon gaz lenne ilyet kérni?
2014. ápr. 29. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ez inkább a kozmetikus dolga.Már amikor hozzád került szoktatni kellett volna az ollóhoz.Mi havaneseünk is elég aktív még is hozzászoktattuk az ollóhoz. Mivel ez nem az orvos szakterülete elég fura lenne ilyet kérni :D de sztem megcsinálják míg alszik.
2014. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem. A mi orvosunk ilyenkor át szokta nézni és levágja a körmét meg kipucolja a fülét.
2014. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem lenne ciki megkérdezni, lehet meg is csinálja, vagy azt mondja, hogy a kutyakozmetikussal beszélj.
2014. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezed és kész. Ha igent mond, levágja, ha nem, akkor meg azt mondja, hogy vidd kozmetikushoz.


Csak egy megjegyzés: nagyon korai 5 hónaposan ivartalanítani a kutyát.

2014. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

6 honapos lesz amikor viszem, kistestu es azt olvastam hogy azok elobb lesznek ivarerettek :)

Koszi a valaszokat akkor megkerdezem majd az orvost! :)

2014. ápr. 30. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!