Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan webboltot, ami...

Tudtok olyan webboltot, ami MEGBÍZHATÓ?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van, akármit rendelek (felszerelés), mindenhol nekem kell utánajárnom, hogy miért nem jön már a csomag, betelefonálok a céghez és akkor kegyeskednek kinyögni, hogy "elfogyott" a termék vagy "szabadnapos vagyok és nem tudtam még beszerezni" stb stb stb... Szétvet az ideg, komolyan!


Van olyan bolt, ahol tényleges meg is lehet venni, amit hirdetnek????


Pl. szeretnék egy lila etetőtálat, megrendelem és tényleg kiküldik 3 napon belül, ahogy ígérik a honlapon. Vagy Magyarországon ez sem működik?!!!



2014. ápr. 30. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bárhonnan rendeltem eddig sose volt semmi gond.

Pl zooplus, zoofast, allati-fincsi.hu, petnet.hu

Kedvencem a zooplus, mert sokszor küldenek kedvezményes kupont, vannak akciók, stb.

2014. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dogshop.hu ról rendeltem eddig,nem volt semmi probléma
2014. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

abc.zoo 2 nap alatt megkapod a cuccokat ha nem unnepnapra esik ha árba akkor rögtön utána.

Nagyon jó!

2014. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Petissimo.hu

Nagyon jó tapasztalataim vannak, már rengeteg mindent rendeltem tőlük.

2014. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak a zoofasttal volt ilyen "problémám", de ők is hívtak 2-3 napon belül, hogy a termék nincs raktáron, megvárom-e, míg kapnak vagy küldjenek mást. Bárhonnan máshonnan rendeltem eddig, sosem volt ilyen probléma. Tőlük azért rendelek, mert sokminden náluk a legolcsóbb, így rendeléskor belekalkulálom, hogy esetleg később érkezik meg, nem nagy ügy.
2014. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zoofastról és Petissimo-ról szoktam rendelni, a Zoofast olcsóbb, de lassabban küldik. Főleg ünnepek körül. (Most húsvétkor több mint egy hét volt, míg ideért, amit rendeltem.) Általában amire azt írja, hogy van raktáron, az tényleg van.

A Petissimo picivel drágább (tápokat szoktam venni), de 2 munkanapon belül szállítanak.

Julius K-9 webáruházból is rendeltem már, tőlük még levelet is kaptam átvétel után, hogy tetszik-e a termék. :)

2014. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
Egy rakat helyről rendeltem már, sosem volt rossz tapasztalatom. A zoofast egyszer csak a felét küldte ki, de ott is én baltáztam el, mert két megrendelést egyben utaltam át, nem vették észre. Mikor szóltam, küldték azonnal a másik adagot és még ajándék jutifalatokat is.
2014. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Tápfutár gond nélkül kihozta, amúgy felszerelést külföldről szoktam rendelni, ha van időm várni rá.

Ebay, Aliexpress, sokszor olcsóbban jutok hozzá ahhoz, amit keresek, mint itthon

2014. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!