Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok Cavalier King Charles...

Tudtok Cavalier King Charles spániel (megbízható) tenyésztôket Magyarországon (Baranya megye, Zala megye stb)?

Figyelt kérdés
Cavalier King Charles spánielt szeretnék,sokat néztem tenyésztôk után de alig találtam!Kérlek segítsetek! :)

2014. márc. 31. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

[link]

[link]

[link]

Szerintem ők a legjobbak.

2014. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló... Baranya és Zala megye az ország nyugati része. Egy kenneltől eltekintve, te az ország másik végén levő kenneleket írtál.. :)

Kérdező: nem, azon a részen nincs tenyésztő. Inkább az ország középső részén. Látogass kiállításokat, menj kennellátogatásra. Hosszú időre választasz társat magad mellé, szánj időt arra, hogy honnan és milyen minőségű picit választasz.

2014. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jól van na, én nem közelség, hanem a minőség szerint írtam akiket írtam :P de oda is írtam hogy SZERINTEM ők a legjobbak
2014. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló!Csak felsoroltam megyéket de az összes megye jó nem csak zala és baranya megye!!Hanem bármilyen!
2014. ápr. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!