Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan híres a Julius-...

Miért olyan híres a Julius- K9 cuccok?

Figyelt kérdés
Miért különlegesek amiért majdnem minden kutya azt hordja?
2014. máj. 1. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó minőségű és ez lett híres.
2014. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban azért, mert külföldön a profizmust jelképezi úgymond. Tehát azok használják és kezdték el használni, akik profi kutyások, munkakutyások.

No meg jó minőségűek, tehát nem véletlenül veszik, vesszük meg őket.

2014. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő a minőség. Jó a reklám. Nem nagyon van másik ennyire ismert cég kishazánkban. Amúgy van még több kiváló minőséget áruló cég is, csak nem ismerik széles körben.
2014. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
Jó a reklámja.
2014. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki otthonos a felszerelések beszerzésében, az tudja, van még más cég is, amely jó dolgokat árul. Polytanu,Gappay, Bende pl.
2014. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne pl, hogy a kaucsuk pórázukat használja e valaki, és ha igen, milyen, mennyire kényelmes, erős, tartós stb.


És, hogy a gumírozott pórázukat, úgy kell e elképzelni, hogy ruganyos, vagy mégis milyen.


A kettő között vacilláltam, de élőben még egyet sem láttam.

2014. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló: nekem van kaucsuk pórázom és szeretem. igazából valamennyire hasonlít egy bőr pórázhoz, lehet érzed rajta, hogy inkább gumis a tapintása, de legalább nem kell rá vigyáznod annyira mint egy bőrre. szóval nem ázik szét és könnyebb is tisztán tartani.


5-ös válaszoló: igaz, hogy vannak más cégek is, akik szintén jó termékeket állítanak elő, de én inkább olyan cégnél vásárolok, akik itt vannak magyarba, innen indultak és itt teremtenek munkahelyeket (pl.: Julius-K9, Bende). de ugye mindenki maga dönt...

2016. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!