Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát hol lehet úsztatni?

Kutyát hol lehet úsztatni?

Figyelt kérdés

Baján lakom és nem tudom hogy hol lehet kutyát fürdetni.Van egy tó, ahol szoktak horgászni.Ott szabad úsztatni a kutyát, vagy nem? Vagy valahol lehet, valahol nem? :)

Mert szegény kutyánk (labrador) már most kivan, nem tudom mi lesz nyáron vele, már most lógatja a nyelvét a földön. :(



2014. máj. 1. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy lógatja a nyelvét, természetes, ha melege van. Azon keresztül hűti magát. Bajánál ott a Duna. Biztosan van olyan partrész, ahol lehet úsztatni.
2014. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag azokban a természetes vizekben lehet, ahol kifejezetten nem tiltják. A Duna például tökéletes erre.
2014. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ma a folyóvizek azok, ahol még nincs megtiltva a kutyaúsztatás. Ahogy elnézem a tendenciát, nem kell sokat várni rá, hogy megtegyék. Lassan népellenséggé teszik a kutyákat és azok tartóit.
2014. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a Dunában lehet a kijelölt helyen, de nem hiszem hogy a szüleim engednék hogy a kutyát beleengedjem a Dunába, mert pl. a szomszédunk fia a Dunában halt meg.Nem érdekli őket hogy van olyan hely ahol nem veszélyes a kutyaúsztatás. :)
2014. máj. 1. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Rég voltam már baján, viszont, régen mindig láttam, hogy úsztatták a kutyát a part közelében.

A kép jobb oldalán, pirossal bekarikáztam.

[link]

2014. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, mindenkinek ment a zöld kéz.

Majd júniusban körbenézünk a Duna partján hogy van-e olyan hely ahol esetleg kivan rakva tábla vagy valami.Meg van Baján a súgó vagy mi, ott meg kivan rakva hogy kutyát tilos a vízbe engedni. :(

2014. máj. 1. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit linkeltem az pont a Súgó, ahol a Dunába torkollik. :D

Annak idején beleengedték a kutyit... nem lehet hogy csak oda vonatkozik a szabály, ahol strandolnak?

2014. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak azon a részen láttam táblát a Súgónál ahova mi szoktunk menni.Én amúgy még sosem láttam hogy kutyát úsztatnak a Súgónál, vagy a Dunánál.Majd nyáron szabadidőmben keresek egy tavat, vagy egy jó kis helyet ahol lehet fürödni a kutyának. :)
2014. máj. 1. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Dunában én se láttam, bár mindig a Súgó partra ültünk ki.

Ez a Türr emlékműnél van, de gondolom tudod. Arra elég sokan sétáltatnak kutyát, én is azt láttam, hogy páran a labradort beengedték a vízbe, part közelében. Azért a motorcsónakosokkal vigyázni kell.

2014. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!