Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kevesebb oltása volt a kutyámnak?

Kevesebb oltása volt a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Kezembe akadt a volt kutyám oltási könyve,de ebben csak 3 oltást találtam+ a veszettség elleni oltások.

6 hetesen: Vanguard Plus CPV vakcina (rózsaszín matrica)

8 hetesen: Vanguard Plus 5 vakcina (ide 2 db matrica van ragasztva,egy rózsaszín és egy zöld)

12 hetesen:Vanguard Plus 5 vakcina (itt is 2 db matrica van,egy rózsaszín és egy zöld)

Most akkor kevesebb oltása volt? Vagy ez,hogy van? Eddig ez nem tűnt fel,mert amikor kicsi volt és vittük az állatorvoshoz akkor ő a 3. oltása után mondta,hogy már csak a veszettség elleni oltás kell neki.Most viszont valahol olvastam,hogy 4 vagy több oltás kell a kiskutyáknak.Ezért nem értem,hogy most akkor az állatorvos rossz vagy,hogy mi van.


2014. máj. 1. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikori történet? Csak mert a kutyáknak is folyamatosan változtatják az oltási tervét és valószínű akkoriban az volt a protokoll.
2014. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2011-be volt.
2014. máj. 1. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabbakat megkapta. Nem minden orvos olt egyformán.

Én is egy parvót adatok, utána két kombi és a veszettségi. Kész.Évtizedek óta.

2014. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg lenne másik kutyám,akkor ez a 3 oltás elég lenne neki?Vagy inkább keressek egy másik állatorvost?
2014. máj. 1. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég ez a három, de inkább Vanguard Plus 7-et adass be majd!
2014. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. máj. 2. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!