Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorának kell lennie egy 4...

Mekkorának kell lennie egy 4 hónapos Akita kutyának akitának?

Figyelt kérdés
kutyám 4 hónapos a marmagassága 45cm és 10 kg szuka ez jó vagy kicsi? Fajtatiszta kutya törzskönyvel másnak ekkor mekkora volt a kutyája tenyésztő szerint csak lassabban fejlődik de már kételkedem a tenyésztőbe manapság senkiben nem lehet megbízni

#kutya #akita #kicsi #akitának #akitám
2014. máj. 1. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel táplálod? Milyen vitaminokat kap? Mennyit és mit sétáltok/gyakoroltok? Mennyit ugrál? Ezek adatok nélkül nem tudom megmondani, hogy egészségesen fejlődik-e vagy sem.
2014. máj. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok még elfelejtettem oda írni, valahogy lemaradt a végéről, hogy én először 6 hónaposan mértem és 22,4 kg volt. Szóval igen lehet 10 kg, de minden esetre válaszold meg kérlek a kérdésemet, hogy többet tudjak róla miért nem nő úgy ahogy kellene a tenyésztő szerint.
2014. máj. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy " kell lennie". Még a legjobb tenyésztő legjobb almában is van olyan, hogy nem egyformán nőnek a kutyák. Még akkor is, ha megkap minden neki szükségeset ételben, tartásban.
2014. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
minden nap sétálunk kap multivitamint francia tápot
2014. máj. 2. 23:30
 5/7 A kérdező kommentje:
ugrálni és rohangálni nagyon szeret imád ugatni is
2014. máj. 2. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja, esetleg adhatsz még neki Glyco flex tablettákat, minden rendben lesz :)
2014. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 3,5 hónaposan 45 cm és 14,5 kg,de ő kan. Szerintem a te kutyusod teljesen normálisan fejlődik.
2014. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!