Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz kutyusunk van,2 éves és...

Mopsz kutyusunk van,2 éves és eszi a saját kakiját. Pár hónapja úgy tűnt, hogy sikerült leszoktatnunk róla, már mindent kipróbáltunk amiket itt és máshol tanácsoltak, de újra elkezdte. Minőségi, prémium tápot eszik. Valami ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok!Köszönöm!
2014. máj. 2. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
És utána nyalja a gazdája száját.!!!!
2014. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor van lehetősége megenni?
2014. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sippara ***** válasza:
42%
Ezt sose értettem. 10-ből kilencszer mire a kutya megfordul, vagy akár megszagolhatná a végterméket, az már zacskóban van. Hogy van rá lehetősége, hogy megegye?
2014. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mint említettem normális válaszokat várok! Ezek közül egyik sem az volt,kár volt a beléjük fektetett energia.

Nos,lehetősége akkor van,amikor egyedül van,mert lehet,hogy furcsa de van olyan is. Vagy pl éjszaka. Természetesen azonnal össze van szedve a kaki,sőt már egyedül ki sem megy,mindig vele van valaki és figyeljük.8 hónapos kora óta csinálja,néhány hónapig "szokott le róla". Minőségi,prémium tápot kap,szeretve van,sokat foglalkozunk vele,nem érkezett más a családba,sem ember sem más állat,...kezdem azt hinni,hogy stikkes szegény.

Továbbra is köszönöm annak,aki bármi használható ötletet ír,vagy bármit ami nem fikázás,...

2014. máj. 5. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell felhúzni magad. Feltettünk egy egyszerű kérdést: mikor van lehetősége megenni. Egy szobatiszta kutya sose (!) piszkít be a lakásba, hiszen kint hagyja a cuccát. Ha egyedül van, vagy éjszaka van akkor sem. Tehát el kellene kezdeni komolyabban venni a szobatisztaságra gyúrást, és ha végre kint végzi el, akkor örömujjongás, tüzijáték. Ha bent akkor szó nélkül feltakarít, mert a szidás eredményezheti ezt: minél gyorsabban eltüntetem a nagydolgomat, mert kikapok érte.....
2014. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sippara ***** válasza:
Ja, hogy a lakásba sz*rik... hát akkor ott a probléma, 2 évesen illene szobatisztaságra szoktatni lassan :)
2014. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dóra :* válasza:
Ha beveszi a szájába, akkor üssél az orrára. Ezt nem szeretik, így megtanulja, hogy nem szabad... De vigyázz, erősen üss az orrára, mert. Máskép azt hiszi, hogy játszol vele... :)
2014. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!