Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire ragaszkodtok a...

Mennyire ragaszkodtok a kutyätokhoz?

Figyelt kérdés

Tegnap szakitottunk a baratommal, de meg mindig egy fedel alatt elünk, mert megg nem talältam masik lakast, van egy közös kutyank, es nem tudom eldönteni, hogy vigyem-e?(kutyaval nehez albit talalni lehet h nem lesz ra idöm a suli meg a melo miadt, a mostani pecohoz van egy kis kert, DE nagyon nagyon nagyon szeredtem es a legjobb baratom)

Ha marad is jo lesz neki, de nekem nem, üres lesz az eletem, nagyon szeretem, es nem tudom elkepzelni nelküle,viszont kockäztathatja a jövömet, ti mit tennetek?(egyebkent becsben lakom, alig beszelem a nyelvet nyelvkurzusra jatrok a mekiben es egy discoban dolgozok, egy 12 nm es szobat vennek ki, ha összejön, holnap nezem meg...)Ti mit tennetek?



2014. máj. 3. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Lehet bérelni kutyabarát lakást is,de elvárások biztos vannak.Én azt mondom ha nekem van egy kutyám akkor az az Én felelősségem és ha külföldre is megyek akkor viszem magammal,mellesleg a kutyák a gazdi nélkül depisek lesznek..Ebben az esetben nehezíti az életed,de vállald érte a felelősséget és ne légy rinya!
2014. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

En semmi penzert nem mondanek le a kutyamrol, mert keptelen lennek ra, annyira szeretem.

Nalatok mas a helyzet, az exed jobb felteteleket tud fenntartani szamara mint te a lehetseges 12nm-es szobadban, szoval lehet, hogy a kutya erdekeit kellene nezned.

Nehez, borzaszto dontes es sajnalom.

:(

2014. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Aki igazán szereti a kutyáját abban ilyen kérdés fel se merül h h boldogul vele.
2014. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Na most szerintem az első válaszolók figyelmen kívül hagytak pár dolgot. Nevezetesen:

- a kutya KÖZÖS

- a kutyának tehát két gazdája van, nem maradna gazda nélkül

- a Kérdező barátja ugyanúgy - vélhetően - el tudja látni és szereti a kutyát, mint a Kérdező maga.


Tehát: Kérdező, ezt kettőtöknek kell tisztázni, nem a te egyedüli döntéseden múlik a dolog!

2014. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
63%
3,5 eves westie kutyank van. Azota mar szuletett egy kislanyunk is, szobakutya a legelejetol fogva. Nem tudnek tole megvalni. Eszembe se jutna. Mikor terhes lettem a falusi nagyszulok es rokonok ilyenekkel jottek h lovettessem le, adjam oda vkinek mert attol fog emhalni csecsmokent a gyerekem. Ha meg megsem majd neki megy es szetmarcangolja. Ennel jamborabb allatot tenyleg nem nagyon lattam meg. :D de eszembe nem jutott az h megtegyem. Nelkule nem mentem volna sehova. Nem tudnek megvalni tole. Ja es a lanyom is imadja, 15 honapos de olyna termeszetesen szereti h el se hittem. Egyutt nagy gazemberek. :-) meg midnig sokaknak csipi a szemet de nem erdekel. En a helyedbe nem mennek nelkule sehova.
2014. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék a kutyám nélkül sehova.Semmi esetre sem.
2014. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb.mérd fel,mi az amit most tudsz vállalni.Belefér az,hogy teljesen önerőből ellásd az állatot?Tizenkét négyzetméter édeskevés a kutyának.
2014. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én is átbeszélném a dolgot. Megértem hogy szereted, és ragaszkodsz hozzá, de ne legyél önző. Ha a kutyának jobb körülményeket tud biztosítani, akkor szerintem hagyd nála. Ettől függetlenül még látogathatod, elviheted sétálni stb. csak ezt beszéljétek meg.

Én pl. a kutyáimmal dolgozok, őrködök velük. Kiváló testőrök, és területőrzők. Nagyon szeretem őket, és sokat köszönhetek nekik. Nem is egyszer védtek már meg éles helyzetben, ezért tisztelem őket annyira, hogy ha esetleg úgy alakulna az életem, akkor nekik legyen a legjobb. Ezért úgy neveltem őket, hogy más is tudjon foglalkozni velük. A személy akire rábíznám ha esetleg történne velem valami, már megvan, és tudom hogy úgy gondoskodna róluk ahogy én.

2014. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a välaszokat, nagyon megoszlanak a velemnyek, nem tudom h a szivemre v az eszemre halgassak-e...
2014. máj. 5. 21:50
 10/10 anonim ***** válasza:

A szívre sose hallgass mert azt be tudják csapni!

Mindig az eszedre kell hallgatnod !

2014. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!