Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet fajtamentést...

Hogyan lehet fajtamentést létrehozni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj a már melévőeknél, ők hogy kezdték. Már szinte minden fajtának van mentése, te melyiknek szeretnél?
2009. dec. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

csak 4 dolog kell hozzá: pénz, pénz , pénz meg marhasok szabadidő

segíts be a már meglévő szervezeteknél .. egyedül ugyse birnád csinálni

2009. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ideiglenes befogadókra is szükség lenne. A shar-pei-re gondoltam. Névlegesen nekik is van fajtamentésük, ennek ellenére elég sok shar-pei van menhelyen...
2009. dec. 26. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra nem kell hozzá. Egy honlap, hely (akár pár kennel az egyik udvarban, akár több ideiglenes befogadó), és sok pénz, amiből az állatokat ellátod. Segíts be egy menhelyen pár hónapot, vagy legyél az egyik fajtamentés ideiglenes befogadója, segítője (akár csak pl. fuvarozással) és akkor megérted a működésüket.

Itt vannak a kutyás fórumok: [link]

2009. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ismerem ezt a fórumot. Tisztában vagyok azzal is, hogy egyedül nem menne...
2009. dec. 26. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


vedd el velük a kapcsolatot, biztos örülnek a segítségnek

sok sikert :)

2009. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges az erőket szétszabdalni. Jelentkezz a sharpei fajtamentéshez ideiglenes befogadónak vagy bármilyen jellegű segítőnek. A sharpei fajtamentést felkeresőknek is megkönnyíted a dolgát, hiszen nem 2 helyen kell érdeklődni, keresgélni, lavírozni az adatokkal, információkkal. De ha netboardozol, akkor tudhatnád, hogy sokkal könnyebb és eredményesebb besegíteni egy fajtamentésbe, mint még egyet létrehozni. Nincs értelme az erők szétmorzsolódásának.
2009. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, majd felveszem velük a kapcsolatot :)
2009. dec. 27. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos én nem kommentálnám de a Beagle Fajtamentőkhöz jelentkeztem tagnak.

Az elsők között!

De néhány hét,pár hónap múlva rádöbbentem a célunk/gondolkodás menetünk nem azonos!

Nem a kutya sorsa az elsődleges cél számukra,hanem a hírnév/érvényesülés!

Amikor a realitás elvét követve ötleteimmel és persze anyagi és fizikai támogatásomat felajánlva,csak elutasító válaszokat kaptam...na itt betelt a pohár!Mit hisznek?Találnak országunkban 100 bolondot aki csak úgy szórja majd a K.P.-ét,és ahelyett,hogy felépítsenek egy normális menedéket panzióztatják a kutyát!Egy támogató sem hülye és nem is szabad annak tekinteni!De Ők ezt nem akarják/tudják felfogni!

Egy támogató ha pl adni akar 1 misit akkor azt is szeretné tudni,hogy a befizetett összeg a fajta javát szolgálja,nem benzinre és az ide-oda felesleges szállításokkal és panzióra költik a pénzt,közben sírnak nekünk erre-arra nincs pénzünk,ja hogy így kényelmes...no comment!De előbb felkéne nőni a FELADATHOZ és nem gyermeki gondolkodással és kiskorúakkal kellene a VEZETŐSÉGI tagokat/önkényesen megválasztani:majd én ez leszek én mag az...röhely,egy egyesület akkor egyesület ha szavazással döntenek a fontos és kevésbé fontos döntésekről is!Az Ő esetükben erről szó sincs!

Van 13 alapítótag akik között több kiskorú is van a "vezetőségben"!Kacagnom kell...és majd Ők döntenek!Ez nem Egyesület ez csak egy Vállalkozás/BT/KFT/KHT,stb

Szóval köszönöm de nem kérek belőle!


I the devil

2010. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!