Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet létrehozni egy...

Hogyan lehet létrehozni egy állatvédő alapítványt?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok hogy menhelyt csinálni nagyon macera, költséges és több ember kell hozzá. De vannak olyan szervezetek ahol ideiglenes családoknál helyezik el az állatokat, és mégis tök jól működnek, jogosultak adomány gyűjtésre és az 1%-ra.

Ilyet hogy lehet összehozni?

Keresgéltem neten de több leírást is találtam és nem tudom melyik a valós.


2011. jan. 21. 17:31
 1/2 zsuzsabazsa ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg személyesen egy általad kiválasztott alapítványt. Ott meg fogják neked mondani mi a menete.
2011. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt mondom könnyebb egy alapítványhoz csatlakozni, mint egy újat létrehozni és fenntartani. Csak ez már önmagában is nagy, állandó költség. Vedd hozzá, hogy már az induláskor az alapítványnak rendelkeznie kell megfelelő nagyságú tőkével, különben be sem jegyzik. Annyi ilyen alapítvány van már, miért nem csatlakozol egyhez? Akár ideiglenes befogadóként vagy adományozóként! A tök jól működnek az erős túlzás,sok esetben fennmaradásukért küzdenek.
2011. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!