Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 14 hetes Német juhászkutyámnak...

14 hetes Német juhászkutyámnak a bal füle kicsit bedől, adhatok neki ilyen porcerősítőt?

Figyelt kérdés

[link]


Azt hallottam, hogy gyulladás miatt a porc meggyengül és azért dőlhet be, ilyen porcerősítőt lehet kutyának adni? :)



2014. máj. 4. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább kutyának való csonterősítőt adj neki, ha jól látom, amit belinkeltél, nem az.

Én ilyet szoktam a kutyám kajájába tenni: [link]


Én a közeli állatpatikában szoktam venni, lehet hogy van nálatok is, de a linkelt oldalról is tudsz rendelni.

2014. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Beszéld meg az állatorvossal,mert amiket a patikákbankapni lósz__rt se érnek.Normális termékeket a doki fog felírni,ha indokoltnak tartja.Egyébként saját kútfőből több kárt is okozhatsz a porcerősítővel,mint hasznot...


Fogváltás után fel fog állni magától is a füle.De beszéld meg a tenyésztővel,ő ismeri legjobban a kutyáit.

2014. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően eteted, porcerősítőt adhatsz. De nem csak a füle miatt. Fogzáskor sok nj-nek lazul a füle. Majd feláll, ha túl lesz a fogzáson.
2014. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 12:19

Porcerősítővel semmiféle kárt nem okoz. A kálciummal annál inkább.

2014. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2014. máj. 5. 15:31
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


így dől be a füle, ugye ez nem azért van mert sérült a porc?? És ugye nem lesz kajla a füle?

2014. máj. 5. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
hülyeség, fölösleges a porcerő- majd helyre áll a füle magától.
2014. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

keress rá a gugliban, hogy ---német juhász kölyök képek--.

Látsz ott bőven kajla fülű kölyköt :))

2014. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom az volt az első dolgom, h rákereste! :)
2014. máj. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!