Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Kinéztem két kutyaiskolát. Szerintetek melyik a jobb? A Pestszentlőrinci kutyakiképző iskola vagy a Kutyaközpont kutyaiskola? Azért választottam ezeket, mert a legtöbb kutyaiskolába alap és középfokú tanfolyamok vannak, amik egyrészt első látásra nagyon drágák, másrészt a középfokú feltétele az alapfok és nem szeretnék egy csomó pénz kidobni egy alapfokért, miközben a kutyám azokat a dolgokat már mind tudja(itthon tanítottam rá).


Szeretnék tapasztalatokat a két kutyasulival, de ha tudtok olyan kutyasulit, ahova ilyen feltételek mellett el tudok menni a kutyámmal akkor nyugodtan írjátok meg. Még a HappyDog kutyaiskolában is gondolkodok. Jöhet hideg-meleg.


Előre is köszi mindenkinek! :))



2014. máj. 4. 16:38
 1/1 DonZsoltesz válasza:

Felesleges kutyaiskolába vinni. Ha tudod mit kell tenned akkor megcsinálod otthon. Ha azért viszed mert épp nem tudod mit kell tenned akkor ne legyen kutyád se. Amire érdemes lehet a kutyát elvinni fiatalon az ovi sok jó és rossz tapasztalata legyen a többi kutyák között... De az ovi csak közömbösítésről szól. Több nem kell. Ami még fontos lehet, ha kell az az őrző védő, de azt is megcsinálhatod magadnak ha van segítőd. Csak a tag rendesen legyen felöltözve. Bár az őzrő-védésre magánszemélyként drága, mivel nagyon sok 10ezer a felszerelés :).


Az hogy ezreket elkérnek az oktatók feleslegesen azért mert mondanak pár dolgot, (oktatóóók pffff csak gondolkodnak ők is.) ez tartom undorítonak. Pénz szerzés a semmit tevésből.


Miért??

A kutya nem érti mit mondasz, összeköti azt amit mondasz és tenned kell. Ezt otthon is megtudod csinálni.



Üdv. Zsóti

2014. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!