Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 8 hetes német juhász kiskuty...

A 8 hetes német juhász kiskutyám jobb füle egyik napról a másikra lekonyult. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

És mit lehet vele csinálni? Persze ha kell egyáltalán. VAgy ezt ki fogja nőni?

Köszönöm a normális válaszokat, tanácsokat.


2014. ápr. 27. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Van egy kutyád, aminek nem ismered a fajta jellemzőit.Ejnye-ejnye....

Adj neki megfelelő ételt és hagyd békén. Fog még felállni és újra összevissza állni. Amikor itt az ideje nála, megfelelően fognak állni azok a fülek.

2014. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

1.lehetőség: nem fajtatiszta,(nincs törzskönyv) így marad

2. lehetőség: normális étel,idő,fogváltás vége és feláll.

2014. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a szervezetében nincsen elég calcium akkor valahonnan elvonja azt. Lásd lekonyul a füle. Később ahogy nő, fájni fognak a lábai, le fog sántulni.

Ezek a kutyák nagy testűek, hírtelen nőnek. Ha nem valami drága tápot kap, akkor pótolni kell a calciumot. Nem kell a legdrágább neki. 10 kg.-ra van egy tabletta. Ahogy nő a kutya súlya úgy kell emelni az adagot.

2014. ápr. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kel ahhoz fajtisztának lennie ,hogy álljon a fule.Nekem volt már fajtiszta,fajta jellegu és keverék német juhász kutyám is .Mindegyiknek állt a fule ,mint a cövek.Nézd meg nincs-e esetleg begyulladva neki az a fulecskéje.Fogváltáskor is lekonyulhat.Nem kell vele semmit csinálnod azok a fulek állni fognak,ne aggodj emiatt. :)
2014. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a tenyésztőt is megkérdezheted...
2014. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 02:50

Nem kell kálcium egy 8 hetesnek! És később sem ajánlatos pluszban adagolni, ha megfelelő étrendje van a kölyöknek. A fogváltás utáni időkig bármikor felállhat, bebillenhet, lebicsakolhat a fül. A vékonyabb, papírfül feláll és úgy is marad. A nagyobb, vastagabb pedig majd később alakul jó tartásúvá.

2014. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11:01 nek. Mond honnan tudod mit eszik?

Olvasd már el mégevyszer mit írtam:

,, Ha nem valami drága tápot kap, akkor pótolni kell a calciumot.'


Amúgy meg kínlódtam már nj-vel amikor kutyázni kezdtem, és doki javaslatára calciumot kellett szednie egészen 1 éves koráig. Nekem nem volt pénzem 20 ezer ft- os tápra és amúgy se vavyok táp párti.

2014. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!