Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más jack russelnek is ennyire...

Más jack russelnek is ennyire hullik a szőre?

Figyelt kérdés

6hónapos kan kutya, sima szőrű.

Úgy érzem megfulladunk a kutyaszőrben. A lakásban nincs olyan helység ami ne lenne tele szőrrel.

Naponta 2x kell porszívózni, naponta felmosok, takarítok, fésüljük a kutyaszőrét, de valami borzalom. Ma is a mosógépből kivett frissen mosott ruhák tele voltak kutyaszőrrel. Nagyon zavar már, mert van egy 2;5éves kislányunk is és az ő ruhái, játékai is ilyenek.

Tudom, hogy tavasszal,ősszel vedlenek, na de ennyire? Mit tudnék tenni?

Köszi a válaszokat.


2014. máj. 6. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A benti kutyák állandóan vedlenek, a tiéd ráaásul most fogja lecserélni a kölyökszőrét is. A tápon érdemes változtatni, próbáljátok ki a furminátort, mást nem tudtok tenni. Vagyis de, adhatsz neki embereknek szánt 500 vagy 1000 mg-os omega 3 halolaj kapszulát, rendbeteszi a kutyus bőrét, szőrét.


A gyerek miatt ne aggódj, a szőrtől nem lesz semmi baja, legalább "belenő" a kutyaszőrbe, így kevésbé lesz rá allergiás, mintha az egész gyerekkorát szőrtől, portól távol, burokban élné le.


A ruhákról, plüssjátékokról mosás előtt hengerrel le lehet szedni a szőrt és ha zsákban mosod, nem lesz szőrös a gép tőle, így nem fogja összeszőrözni az egyébként szőrtelen cuccokat.

2014. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. máj. 6. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
az állatorvosnál vegyél alga vitamint, ez segíti a szőrét széppé tenni.
2014. jún. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt jack russell kutyám, minden évben tavasszal hullott a szőre. Minden nap jól kikeféltem igy a kefébe landolt a szőr és nem a padlón, és jó rövidre levágattam.
2014. jún. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!