Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Speedster Border Collie...

Speedster Border Collie kennelről vélemény?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tettek még le semmit az asztalra, hozzák a megkövetelhető minimumot, amit szerintem egy border kennelnek kéne, de nekem ez kevés. Ezen kívül szép meg jó, kifogásom nincs semmi - azon kívül h _szubjektíven_ (még mielőtt valaki belekötne) nekem nem tetszenek a vonalak amiket használnak. Attól meg nem vágódok hasra h a kutyáik dolgoztak már, megvannak a kötelező szűréseik, és nem valami medvével akarnak fedeztetni. Ez lenne az alap. Ahhoz h én bordert vegyek valahonnan, ennél több kell...
2014. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, egyet értek az előzővel. Szépek a kutyái, az alap dolgok tényleg megvannak nála. Igényes a weboldal, szépek a leírások. De ez nekem kevés, én ilyen kezdő kenneltől nem vennék kutyust, főleg nem Border Collie-t. Igaz a mondás, hogy mindenki elkezdi valahol. :) Majd meglátjuk milyen utat jár ki. :) De persze ez csak az én véleményem. :)
2014. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki elkezdi valahol, ez igaz... De szerintem ha már valaki kezdő, akkor legalább eredményei legyenek a kutyáknak, hogy legyen mire építeni. Ugyanis így - eredmények nélkül - nem fogja tudni olyannak eladni a kölyköket, akik eredményesek lehetnének velük, max ugyanolyan kezdőknek. Ami nem öregbíti a hírnevet, nem lehet azt mondani, h nah tőle jó kutyák kerülnek ki, mert a kutyák nem tudják megmutatni mit tudnak - az meg a szerencse kérdése h a kezdőbbek közül kifog talán egy tehetségesebbet aki tud valamit villanatani valamelyik kutyával.


Van olyan kezdő kennel, ahol eddig egy alom volt, de ott mind a szuka, mind a kan olyan volt, hogy letett valamit az asztalra, az adott sportban. Eredmények nélkül, nekem ez csak "csináljunk kiskutyákat, mert olyan cuki, meg mindenki azt mondja az xy milyen ügyes". Mi a cél? Miért a Keent választotta? Mert most a BB-ben is vele fedeztettek?

2014. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Azt írja, hogy elsősorban sportkutyákat szeretne tenyészteni és, hogy az első almot haladó sportolóknak is ajánlja. Viszont a kutyájáról csak annyit ír, hogy fejlődőképes. Én legalább megvártam volna míg pár eredményt fel tudok mutatni, majd utána fedeztettem volna be a kutyámat. Plusz ha munkára akarnék tenyészteni, eleve munkabordert vettem volna..de lehet, hogy csak én vagyok ilyen begyöpösödött munkakutya mániás.Viszont jó pont, hogy a tenyésztő láthatóan nagyon figyel az egészségre + szocializációra.
2014. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!