Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kennelről?

Figyelt kérdés

[link]


Ti mennyire tippelnétek egy hobbira szánt kiskutya árát?

A válaszokat előre is köszönöm



2014. márc. 9. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én alapból nem vagyok jóban a mai német juhászkutyákkal, így ez a kennel sem szimpatikus.
2014. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi a bajod a mai német-juhászokkal? Amúgy ezek mind drága kis kutyák. Szerintem a nem tenyésztőtől vett kutya is ugyan olyan jó.
2014. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a mai németjuhászokat, azt nem bírom bennük, hogy az egészség rovására tenyésztik az egyre inkább pontyhátúbb jószágokat, amik a kiállításokon kívül sehol nem állják meg a helyüket. Szerintem így kell egy ellenálló fajtát leamortizálni, tudom ízlések-és pofonok, lehet valakinek tetszik is, de ezek a kutyák sajna haszontalanok lettek. Ha mégis ez a kutyafajta tetszik, akkor viszont eszedbe ne jusson szaporítótól venni (ahogy valaki előttem ajánlotta), hiszen egy alapjában véve beteges fajtából a szaporítók által lehozott almok kivétel nélkül selejtesek lesznek. Szerintem egy ilyen németjuhász ára 150-200 rugó között mozoghat, habár a kennelt nem ismerem, így pontosat nem tudok mondani. De szerintem vedd fel a tenyésztővel a kapcsolatot, hiszen biztosat csak ő tud mondani ugyebár. Én találtam már pontyhátú németjuhász 75-ért is, ha minden igaz törzskönyves is volt, szóval jól menő kennel esetén a 150 reális összeg lenne.
2014. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az idősebb német-juhászomat 7000-ért vettem, nem tenyésztőtől. Határőr családból származik és nagyon egészséges és okos kutya. Az ilyen kiállítás kutyákat én se szeretem. Nagyon jó házőrző mind a két német-juhászom.
2014. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!