Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Arra a kerdesemre tudnatok...

Eniko7751 kérdése:

Arra a kerdesemre tudnatok valaszolni, hogy belehalhat-e a 10hetes kiskutya ha tuletetjuk? Koszonom elore is a valaszokat!

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 22:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,en kulfoldon elek itt vettem a kutyusom,az egyik internetes oldalrol. Hogy tenyesztotol vettem e azt nem volt feltunktetve az oldalon. Nemtudom miert nem boncoltak fel,pedig nem kevest penzt fizettuk a vizsgalatokert.infuzioert stb!Amikor elhoztuk nem volt olyan jatekos ,fura volt,de arra gondoltam hogy uj neki a hely,stb.Ugyhogy most probaljuk felvenni a kapcsolatot azzal a szemellyel akitol vettuk.Csak az a gond hogy a diagnosis papirra csak annyi van rairva amilyen allapotba volt a kutyus es az nincs amiert meghalt pl.a mi hibankbol,vagy sem es a no nem akarja visszafizetni a kutyusom arat ! Ugyhogy most tanacstalan vagyok....
2014. máj. 7. 19:33
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Annyi a tanács, h soha nem szabad ilyen helyről kutyát venni - ez tanuló pénz volt ennyi...
2014. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

"Csak az a gond hogy a diagnosis papirra csak annyi van rairva amilyen allapotba volt a kutyus es az nincs amiert meghalt pl.a mi hibankbol,vagy sem es a no nem akarja visszafizetni a kutyusom arat ! Ugyhogy most tanacstalan vagyok...."


Hát sajnos, akkor már nem lehet ez ellen mit tenni! :-( A papír és a boncolás eredménye igazolt volna mindent és akkor lehetett volna lépni is ezügyben.


Utolsónak!

Ez nem csak egy tanulópénz, hanem elég fájdalmas dolog! A legtöbb ember társának hoz kutyát a családba és ezt nem lehet elintézni csak egy "tanulópénz" szóval! Érzelmileg kötődünk hozzájuk elég erősen.. Az még inkább rossz, ha alig lehetett az emberrel, épphogy megszületett és el kellett hagynia a földi életet. Ez rettenetes!

2014. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem eleg fajdalmas volt elvesziteni,2 hetet volt nalunk de ugy szerettuk mint egy gyereket,este felkeltunk hozza tobbszor megnezni jol van e ,ennivalot adni neki ,reggel koran felkeltunk hozza,egesz nap vele voltunk ,mindig figyeltunk ra!!Fajdalmas volt latni hogy beteg volt!Amikor az emergenyn felmerult a kerdes hogy lehet hogy elveszitjuk ott osszetort bennem minden,onnantol kezdve 4napig csak sirtam hogy elveszitettuk,es a mai napig fajo visszaemlekeznem ra!!!Hogy-hogy szeretett o is minket,es amikor a pici testevel ott fekudt meghalva a doktor "kezeben"Senkinek nem kivanom!!Es egy jo tanacs,tenyleg nezzetek meg hogy honnan vesztek kutyat,mert lehet hogy mas embereknek csak egy kutya,de masnak lehet egy tars az eletben!!
2014. máj. 8. 02:01
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Akkor meg is van a válasz. Internetes oldalról vetted, ezzel támogatva egy szaporítót. Azok a kutyák nincsenek szűrve, sosem szabad tőlük venni.
2014. máj. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Imola Ágnes ***** válasza:
88%
Nagyon sajnálom, hogy át kellett menned ezen. Amit tehetsz, hogy nyilvánosságra hozod a szaporító nevét ahonnan vetted, és ahol tudod, elmondod, hogy mi történt, és mindenkinek próbálod elmondani, hogy ne vegyen ilyen helyről, hogy legalább másnak ne kelljen átélnie azt, amit te átéltél. Mi itt igyekszünk felhívni mindenki figyelmét, hogy emnnyire veszélyes internetről venni kutyát, de egy személyes tapasztalat sokkal több embert meggyőzhet.
2014. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Igen ez rettenetes. Én tenyésztek, és volt már olyan, hogy 4,5 hetesen pusztult el az egyik kölyök nálam - a boncolásból kiderült, hogy májsöntje volt. Engem is megviselt.

De ha csak ápolgatjuk a lelkét abból nem esik le neki, h hibát követett el azzal h nem nézett utána h honnan vesz kutyát. És ez a realitás, hogy erősen benne van a pakliban, h a kiskutya elpusztul, ha nem megfelelő helyről veszi az ember.

2014. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek hogy valaszoltatok a kerdeseimre igy ismeretlenul is!!!
2014. máj. 9. 15:55
 19/19 anonim ***** válasza:
41%
Kinek fájt az, hogy a válaszaim 100%-osak voltak? Muszáj volt levinni? Nehogy már a másik többet kapjon ugye.. Szánalmas.
2014. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!