Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csáó! Nektek mi a fehér...

Csáó! Nektek mi a fehér Bolognese szuka kutyátoknak a neve?

Figyelt kérdés
Írjátok le! Kinézetet is írhattook!

2014. máj. 6. 22:17
 1/9 ivcs ***** válasza:
milyen kinézetet írjunk, ha konkrétan a fehér bolognese kutyánkra kérdeztél rá?
2014. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj, úgy gondoltam, hogy hogy néz ki, mert több fazon van a Bolognese-nél....van, amikor csak úgy van a szőre, neki a neve lehet Pelyhes, Bolyhos, és hasonlók....és van, amikor szépen kutyakozmetikában volt a kutya, és úgy néz ki...nem kell mindjárt a hibát keresni! Feltettem egy teljesen normális kérdést, és hülye válaszokat kapott. Inkább írjál, vagy menj el! Kész! Így legalább kvittek vagyunk, nem tudsz te sem felidegesíteni...És most vagy normálisan válaszolsz a kérdésre, vagy békén hagysz...az ilyen embereket nem bírom elviselni!
2014. máj. 6. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért, van más színben is? :D (bocs, de magaslabda volt)
2014. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értjük a kérdést.


Ha kozmetikázva van,akkor új nevet kap,mert már nem Pelyhes a szőre?:D

Vagy ha kozmetika nélkül Pelyhes a neve és a szőre is,akkor már nem lehet kozmetikába vinni,mert nem illik rá a neve?


Egyébként a szomszédnak Manónak hívják,és fehér bolognese :D Ápolt szőrrel.

2014. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hosszú szőrrel Bárány,rövid szőrrel Kopasz bárány :D


Most a szőr fazonja,rövidségére akarsz nevet adni??amúgy én sem értem a kérdést.

2014. máj. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam legalább írhattok, hogy hogyan néz ki a tiétek, nem csak a fazonra gondoltam...de a legtöbbször valamelyiknek vagy minden hónapban nyírva van a szőre vagy nem. De nem csak erre gondoltam. Pl.: kicsit kisebb a feje, vagy miért éppen az lett a neve. De ha senki nem tud normálisan válaszolni és csak a hibát keresitek...akkor hagyjátok békén ezt a témát. Hülyék vagytok és kész! Én veletek többet nem vagyok hajlandó foglalkozni.
2014. máj. 7. 17:44
 7/9 ivcs ***** válasza:
a kérdés a hülye, nem mi
2014. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia Kérdező! Én értem a kérdést :D Nekünk a neve Kókusz és és azért Kókusz mert a szőre egy picit "szálkásabb" mint a többi kutyáé :) Amúgy neki fura mert a farka olyan picinek tűnik ha erre is kíváncsi vagy! ;) Amúgy ne ítéljétek el azért mert szövegértésetek 0. Nem az ő hibája hogy hülyék vagytok -.-
2014. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :)
2014. aug. 10. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!