Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a mopsz...

Mi a véleményetek a mopsz kutusról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem kb 7 éve lett egy, megszerettem, fedeztettem, lett másik 2, majd hoztam még 1et, stb és így tenyésztettem, és most 7 db van, imádom őket, aranyosak főleg télen mikor kb 1 hete elsüllyedt a hóban:D nagyon szeretnivaló kutya, csak ajánlani tudom
2009. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Nagy vágyam, imádom őket. A kis pofijukat , a természetüket, mindent:) A kedvenc kutyafajtám:)
2009. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

harapni se tud és hülye hangja van. és ahogy a ferdeszemű emberek, úgy a ferdepofájú kutyák se tetszemek. :S bocs de nekem nem jön be, ízlések és pofonok...


nekem egy most 2 és fél éves foxi keverék kutyám van, amit anyám talált az utcán 2 hónaposan.. örökbefogadtuk, nála hálásabb, aranyosabb álattal még sosem találkoztam, remélem sokáig fog élni, nagyon a szívemhez nőtt

15/F

2009. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
nagyon aranyos
2009. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
harapni se tud és hülye hangja van.Ez hülyeség!
2009. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tündéri kis kutyus!Barátomnak ilyen van,imádom ,kis babás az egész és hangja is van rendesen;) csak makacs,de belefér
2009. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kellene, de semmi bajom vele:)))
2009. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3 hónapja vettem egyet. A stílusa fenomenális. Tényleg nagyon jó idegrendszerű kutya, és nagyon játékos. Viszont tudni kell róla, hogy tényleg nagyon körülményes. Kényes a tápra, nagyon (!) hullik a szőre, és aránylag nehezen lesz szobatiszta.
2009. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem a francia bulldogok aranyosabbak. azok is helyesen röfögnek, viszont jobban tetszik a testalkatuk és a fejük. :)
2009. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aranyosak,de sok baj van velük.Légzési rendellenességek,egyik ismerősünknek van 2 mopsza egyébként.Én szeretem őket,de azért itthon nem tartanék.
2009. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!