Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikus tanfolyam?

Zsöbö kérdése:

Kutyakozmetikus tanfolyam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most fogok leérettségizni és egy jó ideje már azon gondolkozom, hogy szeretnék kutyakozmetikus lenni. Viszont olvastam, hogy elvileg már nincs olyan Okj-s képzés. Ez igan? Ha nincs Okj-s akkor ezek szerint nem is úszom meg ingyenesen a tanfolyamot?

Ha igaz, tudnátok mondani Pest megyében jó tanfolyamokat?



2014. máj. 7. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A kutyakozmetika sose volt ingyenes és nem is lesz.

Én a nyáron kezdem el 230 ezer ft + felszerelés.Saját felszereléssel kell dolgozni,az alsó hangon 60 ezer ft.


Meglehetősen drága :S Viszont első szakmának beszámítják,tehát ha ezen kívül mást is csinálnál,már az sem lesz ingyenes.

Javaslom csinálj előbb egy olyat,ami alapból ingyenes és csak utána csináld meg a kutyakozmetikust.

2014. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húha. :O Köszönöm szépen!
2014. máj. 7. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már tavaly le akartam rakni,csak rohadt sokba kerül.

Sose volt ingyenes,mert nincs 1 éves és nem iskola rendszerű, ja meg támogatott.


150 ezer fttől a csillagos ég a tanfolyamok ára.150 alatt el se kezd. Durván 200-250 ezer ft kell,hogy lerakd a tanfolyamot plussz legyen felszerelésed. Vhol a tanfolyam alatt adnak felszerelést és vizsgára már sajáttal kell menni, vhol nem adnak és alapból sajáttal kell menni.Mindenhol más.


Én dolgozok jelenleg időszakos munkákat,de 50 ezer ftból nem tudok félre rakni tanfolyamra sajnos. Kell előbb egy jó állás,hogy félre rakjak és mellette le tudom rakni.Amúgy esélytelen.

2014. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*nem támogatott
2014. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!