Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi a megoldás?

Petra-zsebi kérdése:

Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
van egy 8honapos yorki-m aki hogyha seta közben megállunk valahol elkezd nyüszögni. de hogyha beülünk az autoba akkor ia nyüszög. ezt mar regota csinalja de nem tudom mit csinaljak. a valaszokat nagyon megköszönöm:)

2014. máj. 8. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak figyelemfelhívásra használja, ha alapból semmi baja nincs. Mit csinálsz vele mikor nyüszít? Megsimogatod, felveszed, vagy szólsz hozzá, nyugtatgatod?

Ha igen, akkor azért csinálja, mert tudja, hogy ezzel eléri, hogy figyelj rá.


Hagyd figyelmen kívül és ha nem nyüszít, akkor figyelj rá és jutalmazd.

Egyértelművé kell tenned számára, hogy a vinnyogás nem dicséretes. Viszont, hogy ez működjön, következetesnek kell lenni és tényleg nem figyelni a felesleges nyüszítésekre.

2014. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
Ahogy előttem írták: A kutya nyüszögött, Te pedig ahelyett hogy rászólnál, babusgatni kezded. Mostanra jól belejött, hogy milyen klassz dolog a hiszti, mert akkor a gazdi foglalkozik velem.
2014. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek a fenti válaszokkal.Nagyon kis rafinált kutyusok a yorkik,hamar átveszi az irányitást ha nem vigyázol.
2014. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:

Bármelyik kutyával el lehet játszani.

Az ember hajlamos első reakcióként úgy viselkedni, mint egy kisgyerekkel. Biztos, hogy mindenki esett már ilyen hibába.

2014. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat segít bármilyen módszer kipróbálásánál, megtartásánál, ha - és ezt most komolyan mondom - nem lesed folyton a kutyát, mászkálsz utána, mert ez a másik rossz dolog amit az "aprókutyások" is simán elfelejtenek.
2014. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!