Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal eteted a kutyád...

Milyen táppal eteted a kutyád és miért pont azzal?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

BARF-ozok már,mert ez a legegészségesebb.

Amíg tápot kapott,addig kezdetben kölyökként Happy Doggal etettük,de nem volt jó,meg a beltartalomhoz képest,elég drága volt és nem vmi veszett minőség...

Kb. 6 hónapos koráig ette azt,utána váltottunk Britre,és kb. 2 évig azt ette.

Szép volt tőle,szőre,kondija,széklete rendben volt.

Kb 1 hónapja barf-ozunk,hát simán túl szárnyalja a tápot.

2014. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sima Brit táppal etettem, mert ár-érték arányban elég jó, de nagy adag mellett sem nagyon akart hízni tőle (ráfér, menhelyes), de most Happy dog natur croq-ot kapott egy ideig (nem túl jó, de imádja), majd DM-es (igen :D) kutyatápot, az 1kg-os csirkéset. Ha kicsit felszed ezektől, szerintem visszaállunk a Britre.


Néha kap 1-1 Platinum nedvestápot, mert megérdemli :) (Kb. jobb mint amiket én eszek...)


Mondjuk nekem mázlim van, mert mindent megeszik, még a terráriumi állataim kajájából is kóstolót akart XD

2014. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem etetek táppal.
2014. máj. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Brit Care M, mert ezt engedhetem meg magamnak, és ár-érték arányban nagyon-nagyon jó. Plusz nagyon szépek tőle a kutyák.
2014. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tápozok, húst esznek a kutyáim, árban kb. ugyanannyi, de sokkal szebbek, egészségesebbek, fittebbek.
2014. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
natral and delicious-mert mindenképp gabona mentes táppal akartam etetni és ennek tetszett a beltartalma és a kutyák is szeretik
2014. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárányos Pro Plan Sensitive. Kicsit vissza kellett vennünk anyagilag, így kapott olcsóbb tápokat is (Bosch, Aldis táp), de vakarózott, úgyhogy visszatértünk ehhez.
2014. máj. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyikük Brit premiumot eszik. Azért, mert ismerősöm ajánlotta, kipróbáltuk és bevált.


A másik pedig Joserát eszik. Azért, mert a tenyésztő is ezzel etet évek óta, így mi is is.

2014. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Flatazort, 3 kutya van, a legidősebb finnyás, előtte csak a konzervet volt hajlandó megenni, de ezt szívesen eszi. A szőrük szebb, aktívabbak, kiegyensúlyozottabbak, mint a konzervektől, és olcsóbb is.
2014. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

BARF-ozunk.

Csirkeallergiás alapvetően és így biztosan tudom hogy csirkementes kaját eszik, plusz nagyon pergett a szőre. Mióta barfozunk sokkal fényesebb a szőre, valamint már kb.3 nap barfozás után 90%-kal kevesebb szőre hullik (ami lakásban egyáltalán nem hátrány, nem kell napi szinten leszőröznöm a kutyát, plusz takarítani utána a szőrt). Jobb kondiban van. Plusz a gyomorsavval sincs gond.

2014. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!