Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után kb. mennyi...

Ivartalanítás után kb. mennyi idő, mire felébred?

Figyelt kérdés
Kan kutyusomat viszem ivartalanítani. Mennyi idő kb. mire felébred rendesen? Kb. 100 méterre van tőlünk a kórház...Haza tud jönni ha felébredt, a saját lábán, vagy hívjak taxit? Kézben kicsit nehéz mert 18 kiló :D

2014. máj. 9. 23:40
 1/7 savanyújóska ***** válasza:
Nekem csak macskam volt, ott elhelyeztek a mutet utan, es mire erte mentem, mar teljesen jol volt, kutyanal nem vagyok biztos, hogy csinalnak ilyet, de szerintem azt biztosan megvarjak, hogy felebredjen. Es 100 meteren szerintem vegig tudod kiserni, meg ha kaba is egy kicsit. (Amig mrg labra all, megvarod a dokinal.
2014. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két eset van.

Az orvos ki sem adja,amíg nem 100%-os a kutya.

Vagy kiadja,amíg még félig kómás.Nagyjából 3-4 óra kell ahhoz,hogy képes legyen mozogni,de még akkor sem hiszem,hogy haza tud sétálni.

Valamit találj ki :D

Én a 32 kg-os kutyámat a régi babakocsinkkal vittem haza.A doki feletti utcában lakunk :D

2014. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt állata válogatja. Nekem van kutyám amelyik pár óra alatt rendbe jött s van amelyiknek jóval több kellett.
2014. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem fél 12-ig kellett bevinnem, és 6-kor mehettem érte. Akkor már hazajött a saját lábán, úgy 2-3 km-t tettünk meg. Szörnyű volt otthagyni, de nagyon örült mikor mentem érte.
2014. máj. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :D Asszem akkor mégiscsak taxi lesz a vége, egyedül nem merek elindulni vele kézben, elvégre én csak 55 kiló vagyok az ő 18 kilója meg azért mégis 18 kiló :D
2014. máj. 10. 00:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokit, hogy nála ez hogy megy. A miénk pl. nem adja ki a műtéteseket, amíg nem teljesen százasak, akkor ugye nyugodtan készülhetsz úgy, hogy boldogan hazasétál majd veled a kutya. De van olyan altató is, aminek van ellenszere, és fel tudják kelteni a kutyát, bár azzal szerintem drágább a műtét, és előre meg kell beszélni. Szóval kommunikálj a dokival, ez a lényeg :)
2014. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú, hát volt súlya őfelségének... :D


Megműtötték, már ébredezett is, amikor kiadták. Szerencsére jött tesóm segíteni és együtt hazacipeltük egy nagy, füles utazótáskában :))) Nézelődött is útközben, aztán itthon még fél órát feküdt és utána már lábra állt, nyolcasokban ment...Kb. 3 óra volt mire teljesen kijózanodott, egyébként meg teljesen jól érezte magát utána :)

2014. máj. 16. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!