Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvilágosítást adhatok a...

Felvilágosítást adhatok a szomszédomnak, hogy sétáltatni iy kellene azt a kutyát, nem caak beszélni hozzá, mint egy gyerekhez? Venné a lapot?

Figyelt kérdés

Láncon van, órákig ugatását hallgatom, a szomszéd itthon van fél napot, ha nem egész nap, vannak 4 en egyik sem viszi sétálni a kutyát, rá érnek, nincs bajuk a mozgással, csak lesz@rjak a kutyát.

De bezzeg beszélni tudnak a kutyához!

Számtalanszor hallom, hogy " szia drágám, hát de szép vagy, de szééép!" megvakarja fülét és ennyi a törődés. Enn

i adnak neki.


És órákig csahol a kutya ha nincs senki az utcán akkor is.

Én meg kénytelen vagyok hallgatni mert gyesen vagyok!


Felvilágosítást adhatok, hogy mozgatni is kéne azt a kutyát, nem caak dicsérini?

Vagy nem értenék?



2014. máj. 12. 05:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ne felvilágosítást adj neki, hanem egy nyaklevest !

ki nem sz.rj@ le a kutyát ? a lényeg ,hogy nagyon zavar az ugatása és erre alapozzál .

ezzel elérhetsz valamit. de ne szeresd ,és ne nevezd élőlényként a kutyát, sőt sehogyan se . te ,csak legyél az a szomszéd aki megoldást akar a hang megszüntetésére.

tanácsot pedig azért ne adj ,mert tuti megsértődnek rajta.

én ,mint kutyás ,símán letépném a fejüket ,ha a délutáni szunyókálásomat a szomszéd kutya folytonos ugatása zavarná meg .

2014. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%

lemaradt :)

mivel itt sokan csekélyebb értelmi képességekkel rendelkeznek a szövegértés terén :)( nem a kérdező ! )

a legfontosabb ,hogy ne próbáld megmagyarázni nekik,hogy hogyan is kellene bánni a kutyájukkal !

sőt,még a tartási körülményeket sem szabad észrevenni , mivel a törvény NEM tiltja a láncon tartást,sőt, nem követeli meg a napi mozgatását sem a kutyáknak !

ezért fontos,hogy ne a kutya jóléte, hanem a te gyakorlatilag kibírhatatlan és az egészségedre is veszélyes :) állandókutyaugatásmiattistresszszindrómádra keressenek megoldást ,de gyorsan ! gyesen vagy , használd ki ! zavarja a babát, zavarja a mamát,stb:)

a bíróságok és az ügyvédek imádják az ilyent . erre gyúrjál.

és talán így ,elérheted azt ,hogy azt a szerencsétlen állatot végre megmozgassák !!!

a fáradt kutya pedig NEM UGAT !

2014. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen kutyatartó van, én is tudnék mondani párat. Tényleg csak szép szóval, csellel lehet rávenni, mert ha csak kioktatod, vagy hibáztatod, még jobban nem fogja vinni. Kivéve, ha nagyon buta és azt hiszi, hogy ez jó a kutyának és tényleg fog hallgatni rád.
2014. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!