Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv mindenkinek! Nemrégiben...

Üdv mindenkinek! Nemrégiben kaptam egy 9 hetes labrador kiskutyát ismerősünktől elvileg fajtiszta de nem törzskönyvezett, segítségét szeretnék kérni Tőletek, hogy miként ellenőrizhetném ha fajtiszta-e?

Figyelt kérdés
Állatorvoshoz most fogom elvinni mivel meg kell kapnia az első oltásokat. (esetleg ő meg tudja mondani? ). Azért is gyanús nekem mivel a hátán néhol hullámzó a szőre. Ez mérvadó vagy növéssel változni fog ez?
2009. dec. 27. 21:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is max. labrador keverék lehet, ettől függetlenül ugyanolyan értékes, mint egy fajtatiszta, legyen benne sok örömöd:)
2009. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fajtatiszta :) De nagyon édes és gyönyörű! :) Legyél jó gazdija!
2009. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
nézd meg a szájpadlását ha nem egyszínű akk keverék
2010. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szájpadlás dolog hülyeség.. Ne szédítsd már olyan dolgokkal amik nem léteznek :)
2010. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!