Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor mozdulnak meg először a...

Bebyke0310 kérdése:

Mikor mozdulnak meg először a kiskutyák a méhben?

Figyelt kérdés
Nem értem hogyan fordulhatott elő de nem vettem észre amikor a kutyám tüzelt és döbbenten vettem észre hogy az általam csak szimpla hizásnak vélt jelenség egy hatalmas izgő mozgó pocakban kerekedett ki. Nagy testű kutyám van és azt hittem hogy a jó idő bekövetkeztével ellustult és egy kicsit felszedett magára de ma rá kellett jöjjek hogy nem igy van :)

2014. máj. 12. 18:01
 1/7 Firestorm ***** válasza:
74%

Jó gazdi,aki nem veszi észre,hogy tüzel a kutyája és még szebb,hogy még fel sem tűnt,hogy a kanok egyre sűrűbb vendégek illetve,ha kan van a szuka mellett nem lett észre véve,hogy keféli szerencsétlen állandóan.

Ha kan van mellette,alap dolog,hogy a szukát ivartalanítom,pont az ilyen "balesetek" miatt.

2014. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem szeretnélek leszólni, de miért nem ivartalanítottad? Még több kiskutya ami lehet, hogy az utcán köt ki :c
2014. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Még vemhesen sem késő ivartalanítani!Gyakorlatilag az utolsó napig lehet.
2014. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem mosolygó smiley hanem inkább sírnod illene.
2014. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha a leírtaknak alapján ítélem meg, hogy milyen felelős gazdi vagy és ezzel a hozzáállással már neked is feltűnt, hogy izegnek-mozognak, akkor valószínűleg csak napok vannak hátra a kiskutyák születéséig.
2014. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

IVARTALANÍTTASD! Még most! Nem késő, ahogy előttem is írták!

A kutyádnak ez lesz a legjobb. És nektek is, mert sokkal olcsóbb megoldás, mint felnevelni az almot 8 hetes koráig.

Nem csak a pénzről van szó: a kölykök a menhelyen fognak kikötni. Vagy rosszabb helyen.

2014. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagytestű kutyák 2 évesen lesznek teljesen kifejlődve, ha fiatalabb kutyád van egyből szaladj dokihoz mert egy alom nagyon megterheli a kutyád szervezetét a picik fontos anyagokat vonnak el a szervezetéből, amit eddig tudatlanságból nem is pótoltál és hát a szoptatás is nagyon megterhelő. A kérdésedre a válasz: ha mocorognak akkor kb 1 heted van vagy annyi se az ellésig.
2014. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!