Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az öt hónapos bordeaux-i...

Az öt hónapos bordeaux-i dogom elég bolondos. Harapdál, ugrál, örjöng. Meg fog javulni vagy mindig ilyen rosszcsont marad?

Figyelt kérdés

Kertben tartjuk, foglalkozunk vele. Néha tök nyugis, néha pedig felpörög. Szeritete ezt kinövi? Azért is fontos a kérdés, mert azért egy hatalmas kutyinál nem túl jó, ha harapdos. Remélem ez csak gyerkkori csíny.

Amúgy imádjuk őt, nem cserélném el egy angyalárt sem!!!

Ja és kutyasuliba is járni fog, csak öt hónapos kor alatt nem ajánlottál.


köszi a válaszokat


2009. dec. 28. 10:54
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hello

Nekem is van kettö kutyám (tacsi) az egyik 7-éves meg egy 7-honapós.A kicsi már kezd már lenyugodni ugy hogy már csak ketö vagy három hónap és nem lesz ilyen.

2009. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keresztapumnak is bordeaux-i dogja van, asszem 6 éves de még mindig "bezsong" egy labda láttán :):) Szerintem ilyen marad, de jó hogy fogtok menni suliba, talán nyugisabb lesz. Még azt tudom tanácsolni, h minden nap vigyétek ki 1 órára sétálni, játszhasson más kutyákkal, labdázzatok vele, stb... Ha kifárad nem rosszcsontkodik :) Én a kutyámmal rollerezni szoktam, de a bordeaux-i dog hamar kifáradna. Üdv :)
2009. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia nekem is bordóim van...a kérdésed mintha csak az enyémről szólna,ő is 5 hónapos lassan és ugyan úgy viselkedik mint a tiéd...az enyém is megy majd suliba...nem naon fog javulni..vagyis nekem mindneki azt mondta meg utánna olvastam...de ennél szebb kutyát el sem lehet képzelni..szal szeressük őket és kitartás:D
2009. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mindig bolonos marad kicsit,de akár kan,akár szuka javasolom az ivartalanítást..
2009. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!!

KEDVES 12 27-ES!!! ELŐFORDULHAT, HOGY EGY TENYÉSZTŐTŐL VETTÜK A KUTYUSAINKAT!!! TE NEM A DEBRŐI RUBIN KENNELBŐL VETTED VÉLETLENÜL? VICCES LENNE, HA TESŐK LENNÉNEK A KUTYIK.


SZIASZTOK

2009. dec. 28. 22:19
 6/11 anonim ***** válasza:
De kicsi a világ...de ott vettem Boni az anyukájuk..és még tenyésztenek közép ázsiai juhászt is:Dez király:D5en voltak tesók...5 fiúúú jó lenne felvenni a kpcsot msn en..ha gondolod írj és megadom a címet:Dez kiréály
2009. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A harapdálást, ugrálást, őrjöngést nem fogja kinőni. Következetesen, alaposan nevelni, tanítani kell. Fel kell állítani a szabályokat, határokat, mit szabad és mit nem, és módszeresen mindig be kell tartani. Hatalmasra fog nőni, nem fogsz örülni neki, ha 1 éves korában a nyakadba ugrik, illetve ha megharap, még ha csak játékból is..

Olvasd el Fennel Kutyapszichológia könyvét, sokat fog segíteni. Ha van lehetőséged, vidd el kutyasuliba.

2009. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező....Tuti hogy tesók a kutyáink:Dés tényleg jó lenne ha msn en feltudnánk venni akapcsolatot.lehet tudnánk segíteni 1másnak..én várni fogom a válaszod és nézegetni fogom a kérdést...;)
2009. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

szia

tuti tesók

az én drágám a Dante nevű kutyi lett

imádjuk

A tiéd is biztosan aranyos

Az én msn-t nem nagyon használok, de a majd megnézem hogy mi volt a címem és megírom


Addig is szió

2009. dec. 30. 11:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém Dalton:D
2009. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!