Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki nem állhatom a gyereksírást...

Ki nem állhatom a gyereksírást (üvöltést)! Ezt nem csak én gondolom ugye? És mi van a nagycsaládokban, ahol több a rosszcsont és még a baba is üvölt? Hogy győzitek?

Figyelt kérdés
2-3 gyerekes családban már elég idegesítő tud lenni, amikor a 2 gyerek hülyeségei után még a 3. kis baba is elkezd ordítani, nem? Hogy győzitek? Ez is oka, hogy aki nagy családban nő fel az nem akar gyereket vagy max 1-et? Mert valljuk be 16-17 évesen a kis öcsire/kis húgira vigyázva már elmegy az ember kedve a gyerekvállalástól nem? Gondolom ezért fogadnak külföldön a tehetősebbek babysittert a gyerek mellé...
2011. szept. 3. 19:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Ne is mondd. Én legszívesebben a falat kaparnám vagy üvöltenék én is. A boltban is ha meghallom eldobom a kosarat és húzok kifele.

Nem tudom a nagycsaládosok hogy bírják, bár a nagyobb gyerekeket iszonyúan sajnálom, főleg ha egy épp érettségire vagy vizsgára készülő gyereknek ordít a fülébe a kicsi.


Nálunk a legkisebb gyerek csak 7 éves korában lett ordítós, de van bátyja bőven, szóval azok visszaordítottak neki, akkor befejezte :D Elképesztő milyen hisztiket csinált. Aranyos gyerek, de ha hisztizett akkor kő kövön nem maradt.

2011. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos engem már az idegesít, ha a szomszédból áthallatszik a kisgyerek sírása. Ez van.
2011. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
én is nehezen viselem...
2011. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet, hogy a sok negatív tapasztalat miatt nem akarnak majd gyereket később, én sem akarok, de nekem a testvérem nem volt sírós, csak kényes. Meg sosem szerettem igazán a gyerekeket. A rokonokkal semmi bajom, de ott is lelépek, ha sírás van, sajátot nem bírnék elviselni. Minden másban végtelenül türelmes vagyok, de ebben nem.
2011. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

"A boltban is ha meghallom eldobom a kosarat és húzok kifele."


Én is így vagyok vele, mint a válaszoló. Nekem 1 gyerekem van, már szerencsére nagy. Azt hittem becsavarodok, mikor kicsi volt és állandóan üvöltött. kb. 4-5 éves lehetett, mikor az volt a szokása, hogy a bejárati ajtó előtt a lakásban levágta magát a földre és olyan szinten visított, mintha nyúznák. (panel) A szomszédok meg majd megöltek a szemükkel, pedig soha egy ujjal nem nyúltam a gyerekhez. Már belátom, akkor kellett volna két nagy büdös pofon neki. Szóval arra akartam kilyukadni, hogy azóta ha meghallom hogy ordít egy gyerek az utcán, akkor "idegrángást" kapok. A boltból menekülök szó szerint.

2011. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

Nekem változó, érdekes hogy más gyerekének a sírása szinte egyáltalán nem zavar, mert ahhoz semmi közöm.

A sajátjaimé csak akkor idegesít, ha nem jogos és figyelemfelkeltő hiszti.

2011. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Dettó...
2011. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagycsaládban nőttem fel, de mostanában engem is egyre jobban zavar a gyerek üvöltés, pláne mikor hisztiznek áááá

Pedig imádom a gyerekeket, én is szeretnék nagy családot, de most az utóbbi hónapokban elég volt a gyerek visításból.

2011. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindig gyereküvöltésnél fogadnom meg, hogy nekem nem kell gyerek.
2011. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is nagyon szeretem a gyerekeket.. Cuki meg minden, de ha sír, na az úgy már nagyon nem cuki!:P


Gondolom majd ha a sajátom sír, akkor nem leszek ilyen..


16/L

2011. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!