Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet mentőkutyát képezni?

Hogyan lehet mentőkutyát képezni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ! Nem unod még? Tanulj ki egy olyan szakmát, ami a mentéshez kell, kezdj el benne dolgozni, közben kezdj el kutyázni és majd évek múlva ha lesz már elég tapasztalatod, akkor nem itt kell feltenned olyan kérdéseket, amire egyébként se lehet egzakt választ adni. Ez nem úgy működik, hogy ha mentőkutyázni akarok (ami mögött számtalan különböző dolog lehet), akkor veszek egy kutyát a semmiből, kiképzem mindenféles szaktudás és szakmai tapasztalat nélkül és máris dől a lé!
2014. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
áááá! mit nem unok??
2014. máj. 14. 18:57
 3/11 A kérdező kommentje:
nem !! félre értetted ! én nem képezni akarok más kutyát hanem a kutyámmal akarok "kutatni emberek után" lehet h valaki másnak hittél :D
2014. máj. 14. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Pont erre gondoltam én is. Hetek óta olyan mentőkutyás kérdéseket teszel fel, amiből látszik, hogy se a kutyákhoz se a mentéshez nem értessz. Úgy kezdted, hogy óriástestűvel akartál romok közt kutatni.
2014. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyrészt!! nincs is kutyám
2014. máj. 14. 19:32
 6/11 A kérdező kommentje:
és ez a mentőkutya dolog ma merült fel bennem :D tök vicces h azt hiszed h az vagyok akinek hiszel :DD és nekem kell bebizonyítanom hogy én én vagyok :DD XD
2014. máj. 14. 19:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, akkor végül is tökmindegy az vagy-e vagy sem, a probléma azonos, a hozzá(nem)értés azonos, így a válasz is azonos. Azt se én találtam ki, hogy kutyát akarsz kiképezni, hiszen ez volt a kérdésed, te tetted fel. A lényeg, hogy sokéves kutyakiképzési tapasztalat és komoly szakmai ismeretek szükségesek hozzá. No meg egy alkalmas kutya.
2014. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi végül a normális választ ;)
2014. máj. 14. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Keeress egy jó egyesületet, és látogass ki a tréningjeikre, igy nagyjából betekintést fogsz nyerni a munkájukba.
2014. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mellesleg egy jó apportos, stabil kutya kell hozzá
2014. máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!