Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának mielőtt odaadom a...

Kutyának mielőtt odaadom a húst nyersen, le kell forrázni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
ha disznó akkor nem elég forrázni, meg kell főzni rendesen, a többi mehet tök nyersen is.
2014. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,a disznóhúst meg kell főzni,de a többit elég átmosni hideg vagy meleg vízzel?
2014. máj. 15. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Meleggel, jobban fertőtlenit.
2014. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nyersen akarod adni, akkor nem forrázhatod le, mert akkor már nem lesz nyers :) Vaddisznó, disznó csak alaposan megfőzve, minden más mehet egy sima vizes átmosás után.
2014. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
A nyers húst nyersen kell adni. Nem kell mosogatni se hideg se meleg vizzel. Jobban fertőtlenít, persze! :D Egy egészséges nyers szárnyason nincs mit fertőtleníteni. Néha nem ártana az agyat gondolkodásra is használni a billentyű nyomogatásnon túl!
2014. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azért le szoktam mosni, szimplán parából, mert ugye a vágóhídon meg a hentesnél ki tudja, milyen disznólevek kerülnek rá, de ennyi. Jobb a békesség.
2014. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Állateledelnek eladott hús símán lehet antibiotikumos, fertőzött akár szennyezett is (trágya stb.). Mindent langyos vízben megmosok, mert nem akarok nagy állatorvosi számlákat fizetni.
2014. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

En etettem mar tescos disznofejjel is nyersen. Attol se lett semmi gaz. Szerettek nagyon.


Igazabol kisorszgaunk aujeszki mentes, max videken fordulhat meg elo itt-ott. De hilermarketekben nem. Foleg hogy arra is szurik oket.

2014. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, hogy 1% alatti a fertőzöttség. Az már nekem túl sok. Hálisten elég sok mást is lehet itthon kapni, úgyhogy nem kockáztatok. Rohadt hülyén érezném magam, ha mégiscsak elkapná valamelyik kutya.
2014. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az az 1% nem jut el a polcokra, mert hiaba nem veszelyes emberre. Mar szures van ra. Az 1 az videken van csak onnan en se adnek
2014. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!