Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok írni olyan kutya...

Tudnátok írni olyan kutya tápot 4000ft ig, vagy olcsóbbat amitől nem megy a hasa a kutyának, mert nincs most úgy pénzem, hogy jobbat vegyek neki?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat adjatok már légyszíves.
2014. máj. 14. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába is ír bárki bármilyen terméket, ha a kutyád nem tolerálja azt. Neked kell kikísérletezni, melyiktől nem megy a hasa. Persze, be kell tartani a tápváltás szabályait az újnál is.
2014. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedigree,chappi tudom nem a legjobb minőség ezektől is mehet szerinted?? Köszi
2014. máj. 14. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Veszel neki csirkefejet 70ft/kgért.. annal olcsobban nem josz ki semmibol
2014. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Enyémnek pedigree-től ment, elég durván. Egyébként a 4000Ft alatt mit értesz? Csak azért kérdezem, mert lehet, hogy a jobb minőségű tápok drágábbak, de kb negyed annyi is kell belőle egy kutyának, mert jobban hasznosul, tehát tovább elég lesz.

Ráadásul az ilyen chappiknél a reklámot is meg kell fizetni, tehát jóval drágább az értékénél.

Én pl jelenleg most happy doggal etetem a kutyámat. Nagyon jól bevált, naponta 1x van széklete, nincsenek büdös bélgázok és a 2 havi adagja 10ezer ft, tehát egy hónapra 5000. Szerintem simán jó ár.

Persze vannak ettől jobbak is (ha jól tudom pl a brit care is), de nekünk eddig ez vált be.

2014. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, neked kell kitapasztalnod, hogy melyik a jó. Én annak idején Tescos tápot adtam a kutyámnak, tökéletesen elvolt vele. Persze akkor még nem tudtam mi a különbség táp és táp között, így ma már azért jobb minőségűt kap. De nem minden kutyának az jön be. Sok kutya kap rosszabb minőségű tápot, mégis szebb tőle, mint a drágábbaktól... Szóval ki kell tapasztalni.
2014. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én főzni szoktam neki.Sokkal olcsóbb és nem kul.zik akkorákat,mint a táptól,vagyis jobban hasznosítja.
2014. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En Prey model szerint etetek nyersen.. az meg olcsobb mint ha foznel mert kevesebb kell belole.
2014. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
4000 forintért nem egészen értem mire gondolsz. Mekkora tételben gondolkodsz? Mert pl netről lehet rendelni tápot, pl 10 kg 10 ezer forint, ergo a táp kilója ezer forint. Persze vannak ennél olcsóbban is.
2014. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen kilós árban gondolkozol? Mivel etettél eddig?
2014. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi pénzből a legjobbat is adhatod neki.HÚST.

Nálunk fél kiló csirkenyak 190ft...Igaz,nem tudom mekkora a kutyád,de az én 30 kilósan azzal (meg persze kiegészítve) elvan 2 napig.Ha van akciós hús (belsőség,csirkenyak,csirkeláb,farhát,bármilyen hús)azt megveszem és lefagyasztom,adagonként meg odaadom neki.

Garantáltan húst kap.(zöldséggel,gyümölccsel kiegészítve,néha rizzsel)

2014. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!