Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tetszik nektek? Chow-chow...

Hogy tetszik nektek? Chow-chow és husky mix kutyák.

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 15. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyönyörűek! Ilyet még nem láttam! :-) Szépségesek!
2014. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
olyan mint 1 mackó :DD aranyos
2014. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
A húzott szemű emberkét meglátva meg sem lepődtem. A világító disznó után én már csak szörnyülködni tudok amit művelnek az állatokkal. Ezeknek a keverékeknek a későbbiekben még nagyon komoly hát, gerinc és térd problémáik lesznek. A bal alsó képen már elég durván néz ki a kutya hátsó része.
2014. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na igen, cukik, de nem néznek ki egészségesnek, nagyon furák a testarányaik. El nem tudom képzelni, hogy egy ilyen boldogan szaladgál a többi kutyával, kirándul, meg hasonló kutyás dolgokat csinál.
2014. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

3as:

Azért olyan a hátsó lába, mert félig ül, nem állt fel teljesen, mintha a nő lenyomná, hogy üljön le. Ez normális, nem betegség. A fenti közös képen jól látszik, mert ott áll.

2014. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez a kutyákra nézve nagyon nem egészséges. Cukik, meg szépek persze, de nem hinném, hogy sokáig él egy ilyen, legalábbis egészségügyi problémák nélkül...
2014. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
73%
Csinálnak óriás tibeti masztiffot is meg ilyen óriás keveréket. Kizárt, hogy ebből a két fajtából lenne összerakva, mert akkor feleekkora lenne. Szörnyen néznek ki szerencsétlenek.
2014. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt már szó itt ezekről a kutyákról egy kérdésben. Nem tiszta csau-husky mixek. Tibeti is van benne, ha jól emlékszem. Valami gigant méretű kutyát hoztak létre. A kínaiak überelik az amcsikat az óriás szörnyek létrehozásában már.
2014. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!