Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mijen játékos csalábdarát...

Mijen játékos csalábdarát kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
A kutyám nem rég meghalt és nagyon magamba száltam ezért úgy gondoltam egy másik kutya enykítené a fájdalmam!Egy kinti kutyát szeretnék nagy termetűt ami keveset hullajtja a szőrét!

2014. máj. 15. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez így kevés.

Mesélj magadról kicsit :)

2014. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mire gondoltál?
2014. máj. 15. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Először egy helyesírási szótárt szerezz be. Családbarátnak tuti családbarát.
2014. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Mennyire járnál vele sétálni?

Milyen fajta volt az előző?

Napi mennyi időd lenne rá?

Mennyit szánsz rá?

Mennyit akarod gondozni a szőrét?

2014. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így elsőre a Labradort ajánlanám. A szőre könnyen kezelhető, tökéletes családi kutya, és kinti tartásra is alkalmas. Viszont nagy mozgásigényű, ezért csak akkor válaszd ha nem teher neked naponta 3-4x a séta és a játék. Vigyázni kell az elhízással is. De ha érdekel komolyabban, akkor úgyis utánanézel a fajtának gondolom. :)
2014. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) !!
2014. máj. 15. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Grat 91.

Most mondtál néki egy fajtát, de lehet hogy nem is passzol hozzá a szerencsétlen meg rohan olyan keresni

2014. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom azért van annyi esze a kérdezőnek, hogy el tudja dönteni, tud-e vállalni egy a Labradort vagy sem. Ez volt a kérdés én csak válaszoltam, és úgy gondolom ez a fajta tökéletesen megfelel a fent írtaknak. Persze tanácsomat nem muszáj megfogadni, pontosan azért írtam, hogy olvasson utána, hiszen nem biztos, hogy más tulajdonságai tetszenek majd.

Ha valakinek annyira okos, hogy egy kérdezős oldalon ajánlott fajtát másnap megvesz, annak csak gratulálni tudok! De nem hiszem, hogy ez esetben erről lenne szó.

2014. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bernim lett!
2014. máj. 20. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!