Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhaírtó szerek kutyákra?...

Bolhaírtó szerek kutyákra? Ezek jók?

Figyelt kérdés

Ezt a CatanDogs medált néztem, de nem tudom, hogy elhihetem-e amit írnak róla.

[link]

Mellé még a nyári hónapokban spot-ont használnék. Melyiket vegyem? A kettő együtt egyébként már elegendő védelem?

A másik kérdésem pedig, hogy van két 10 év körüli kutyánk, és soha, semmilyen bolha elleni szerrel nem voltak kezelve, nyakörvük sem volt. Hogy lehet, hogy nem ment beléjük bolha, pedig kint vannak a kertben? Most lesz kiskutyánk, és neki szeretnék.



2014. máj. 15. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, nem bolhát, hanem kullancsot akartam írni!
2014. máj. 15. 20:33
 2/4 anonim ***** válasza:

A Foresto nyakörv most a legjobb a piacon - véleményem szerint - , a legbiztosabb védelmet nyújtja 7-8 hónapig kullancsok és bolhák ellen is! :)

Szerintem a nyakörv jobb, mint a spot-on és a többi kullancsírtó szer, és a nyakörvek közül pedig a Foresto a legmegbízhatóbb.

2014. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a forestora esküszöm.Egyébként,lehet hogy volt bennük,sőt szinte biztos,csak nem vettétek észre.És szerencsétek volt,mert nem volt fertőzött egyik sem.
2014. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az embereknél is van, akit elkerülnek a szúnyogok, kullancsok, úgy van néhány szerencsés kutya , akit szintén nem szeretnek.

Az új kicsinek először használj spotont, vagy nyakörvet. Aztán, később kísérletezhetsz a CatanDogs-al is. Mindegyik termék, ami ma kapható, az egyik kutyánál bejön, a másiknál nem.

2014. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!