Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A malinois, és a Belga juhász...

A malinois, és a Belga juhász az ugyanaz vagy 2 külömböző fajta?

Figyelt kérdés
A malinois,és a Belga juhász az ugyanaz vagy 2 külömböző fajta?
2014. máj. 15. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A belga juhász egy gyűjtőnév, négy fajtát foglal magába, többek között a malinois-t is.
2014. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik a jobb fajta? a németjuhász vagy a malinois?
2014. máj. 15. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja. 4 fajta belga juhászkutya létezik: malinois, tervueren, groenendael, lakenois.
2014. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó a maga formájában és képességeiben.
2014. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok.


Miben jobb? Két különböző fajta az nj és a belga juhász. Egyik ebben jó, másik abban.

2014. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 12 éves groenendaelem van, szerintem az egyik legokosabb fajta. Hihetetlenül gyorsan megtanult mindent még dog dancingeztünk is (csak úgy a saját szórakoztatásunkból:)Nagyon sok törődést igényel és imád tanulni. Szinte csak jó tapasztalataim vannak vele, egyszer-kétszer fiatalabb korában sikerült elszöknie(a kerítés nem volt akadály) a szomszéd csirkéje bánta. Sajnos a macskákat nem igazán szereti, a kutyák közül is válogat van néhány nagyon jó cimbije a többieket viszont nem igazán viseli el (ivaros kan). Mindent összevetve szerintem csodálatos kutyák a belga juhászok :)
2014. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!