Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A shetlandi juhászkutya és a...

A shetlandi juhászkutya és a skót juhász ugyanaz?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mi a különbség? Képeken sajnos nem találtam meg a különbségeket.
2012. máj. 11. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinéetre a skót nagyobb,de amugy ugyanazok szőre,a shetlandi is juhászkutya,őt skóciai shetland szigeten tenyésztették ki.Munkakutya mind a kettő,nagyon kedveletk és aranyosak,nekem is van mind 2 fajta,talán a shetlandi picit pajkosabb,de csak néha,a skót nagyon nyugodt,mind 2 nagyszeru kutya :)
2012. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2890281-shelt..


Itt már kifejtettük nem olyan régen. :)

2012. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Használtam ám a kérdéskeresőt, de ezen nem akadt meg a szemem úgy tűnik:) Köszi mindkettőtöknek! (Nagyon szeretnék egy kutyát valamelyik fajtából, gyönyörűségesnek látom őket, az egyik kedvenc fajtám! Engem a végtelen nyugodtságuk vonz és a barátságosságuk, de "sajnos" még tanulok, keresetem sincs hogy elláthassam, szüleimre meg nem lenne értelme "rávarrni".
2012. máj. 11. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
A sheltie nem a collie kicsinyített mása, teljesen más a két fajta. A sheltie sokkal pörgősebb, aktívabb, a collie jóval nyugodtabb, elegánsabb.
2012. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!