Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a púp?

Mi lehet ez a púp?

Figyelt kérdés
A kutyám combja tövében van egy kis borsónyi kemény púpocska, mintha egy kis csomó lenne. Rózsaszínes-pirosas.. ma vettem észre, pár napja lehet ott maximum. Mi lehet az? Megijedtem!

2014. máj. 17. 18:20
 1/7 anonim válasza:
Szerintem vidd a dokihoz az én kutyusomnak is ez volt a baja és kiderült hogy rákos nem sokkal később a műtét előtt egy nappal meghalt :(
2014. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha piros akkor gyulladás lehet. Várj vele egy hetet, ha nem múlik el, nincs változás, mutasd meg dokinak!
2014. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mintha egy szemölcs vagy zsírmirigy lenne.
2014. máj. 17. 20:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy egy hólyagra is nagyon hasonlít, csak piroskás!
2014. máj. 17. 21:03
 5/7 anonim válasza:
Nekünk a kutya oldalán volt egy nem piros, kemény csomószerűség, a kutyát nem zavarta de elvittük dokihoz...Ő azt mondta, hogy nem kell feltétlen megműteni, de mi azt mondtuk műtse meg, erre kiderült hogy egy gennyel teli 6cm átmérőjű tályogszerűség volt.
2014. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez kb fél cm átmérőjű. Hétfőn elviszem a dokihoz, de nagyon aggódom addig is, mert annyi állatomat veszítettem már el, hogy mindentől megijedek :(
2014. máj. 18. 00:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Most végigtapogattam a környékét és érzek még egy gumót mellette, csak az nem látszik.. csak nincs tán daganat, még csak 1.5 éves fiú..
2014. máj. 18. 01:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!