Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet ilyen időbe fürdetni?

Dexy kérdése:

Lehet ilyen időbe fürdetni?

Figyelt kérdés
Süt a nap 22 fok van. Gondoltam megfürdetem :) még nem lett fürdetve, 3 és fél hónapos német juhászkutyám. Van kiskutya sampon és egy kis teknő, megfürdetem langyos vizbe jó megtörölöm és ki ülünk a napra. nem fázik meg ugye ? féltem :) köszönöm

2014. máj. 19. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nefélj nem fázik meg, ha így csinálod akkor semmi baj nem lesz :)
2014. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még télen s fürdettem az enyémet ha nagyon koszos lett, csak épen nem engedtem ki a házból. De akkor sem volt 22 foknál melegebb. Nem kell túlaggódni, nem lesz semmi gond.
2014. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért is akarod fürdetni?

Ha pedig megteszed, nem ücsörögni kell a napon, hanem sok-sok futással, mozgással megszárítani a szőrét.A samponos vizet amúgy igen alaposan el kell távolítani a szőrből.

2014. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert nagyon piszkos ! hát ha futok vagy jatszok vele bele fekszik még nedvesen a homokba akkor kezdhetem előről. Fürettem már kutyát és tudom hogy fürdés után a legjobb bele feküdni a homokba ... :) Ezért ráteszem a pórázt és ücsürgünk kicsit a napon és száradunk :)
2014. máj. 19. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is ma fürdettünk, mert már elég koszos volt, meg sokat vakarózott, letapadt a kosz a bőrére a szőre alá. Bár az enyém rövidszőrű, gyorsan megszáradt. Szóval csak nyugodtan, de arra tényleg figyelj oda, hogy a sampont rendesen öblítsd ki a szőréből :)
2014. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet koszos, hogy naponta egy alapos fésüléssel ne legyen tiszta a bundája. Kinti kutyát minden nap akarsz fürdetni? Mert akár minden nap "piszkos" lehet.
2014. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!