Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagyon energikus, szökős...

Egy nagyon energikus, szökős kan kutya megnyugszik ivartalanitás után?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A szökdösés általában megszűnik (mivel sokszor a szukák miatt szöknek), és az biztos, hogy nyugodtabb lesz, mivel nem hajtják a hormonok. Viszont energikusnak szerintem energikus fog maradni.
2014. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
És elveszti egyik biológiai jellegzetességét.
2014. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám ivartalanítás után megváltozott. Értem azt kicsit meghízott de utána pár hónapra visszanyerte eredeti súlyát. Ugyanolyan mozgékony maradt viszont jobban ugat a kapuban mint előtte de eltudunk menni sétálni mert nem morog mindenkire. Igen elveszíti az egyik jellegzetességét viszont neki jobb lesz és a gazdának is mert nem kell aggódni az elkóborlás és a felesleges szaporulat miatt, így is tele a menhely.
2014. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom. És amellett balesetet okozhat amiben ő is emberek is megsérülhetnek, vagy esetleg valaki befoghatja, mivel egy nagyon bájos és apolt spanielrol van szó
2014. máj. 19. 22:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)!
2014. máj. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!