Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatom 5 hetes...

Honnan tudhatom 5 hetes kiskutyáról, hogy drótszőrű lesz-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hetes pici kutyusról van szó puha enyhén hullámos a szőre jelenleg. Honnan tudom megállapítani, hogy felnőttként drót vagy puha szőrű lesz-e?



2014. máj. 22. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
miért van nálad 5 hetes kutya???
2014. máj. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz amúgy meg még nincsen nálam........
2014. máj. 22. 08:29
 3/10 anonim ***** válasza:
úgy hogy rápillantasz a törzskönyvére (származási lap), amin rajta vannak a szülei, nagyszülei, dédszülei nevei, és ha azok drótszőrűek voltak, akkor több mint valószínű hogy a kölyök is az lesz
2014. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tudod, itt az oldalon nagyon sok szörnyű kérdést lehet hallani

többek között azok a kérdések is, ahol (ehhez hasonlóan) 5-6 hetes (8 az ideális és törvényileg is engedélyezett) kiskutyákat hoznak el az anyjuktól, ezért úgy gondolom, hogy jogos volt a kérdésem

ahogy a 2. válaszoló is írta: ezt csak a törzskönyvből lehet megtudni

2014. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ti csak a fajtatiszta kutyákban tudtok gondolkodni???? Ő csak egy szegény kis keverék... vezessem vissza törzskönyvel mi? Fantasztikus
2014. máj. 22. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, miért vagy kiakadva

ha nekem azt mondja valaki, hogy drótszőrű, egyből a tacskó ugrik be

TE nem írtad bele a kérdésre, hogy milyen kutyáról van szó, ezek után vess magadra

2014. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy mégis honnan a búbánatból találjuk ki milyen lesz a kutyád, amikor se fajtát nem írsz (hogy milyen keverék lehet), se egy képet nem raknál fel? És még te vagy felháborodva... Bocs már, hogy nem vagyunk látnokok meg jövendőmondók. Téged sem az eszedért lopnának el.
2014. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha tudnám a fajtáját vagy, hogy milyen keverék akkor nem kérdeztem volna. Tudom milyen egy drótszőrű tacskó vagy foxi vagy vizsla. Kutyakozmetikusként eléggé ismerem a fajtákat de ennél a kutyusnál nem lehet jól megállapítani milyen fajták keveréke lehet. Arra lettem volna kíváncsi, hogy pici korban van e valami árulkodó jele a felnőtt kinézetének. Most puha hosszúkás enyhén hullámos a szőre. Fekete, barna folttal a szeme fölött és a mancsán, a mellkasán fehér sáv.
2014. máj. 23. 00:05
 9/10 anonim ***** válasza:

ez eddig oké, de sehol nem írtad, hogy most keverék a kutya, vagy valamilyen konkrét fajtához tartozik

egyébként nekem is keverékem van

2014. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hm kozmetikusként nem kéne ilyen kérdéseket feltenni...Mert te mint szakember ott nem látod, akkor mi egy mondatból honnan a búbánatból lássuk. A drótszőrűek szőrét lehet trimmelni. Most lehet hülyeséget írok,de úgy tudom,hogy mondjuk a drótos foxit már elhozatal előtt van aki megtrimmeli. Aztán minden trimmelés után drótosabb lesz. Tehát egy pár hét múlva látszani fog rajta.
2014. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!