Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie-s kérdések (? )

Border collie-s kérdések (? )

Figyelt kérdés

nem rég láttam egy agility versenyt, és nagyon tetszett a border collie teljesítménye, és hátszeretnék border collie-t venni, sokat olvastam róluk a neten,tudom hogy nagyon nagy a mozgásigényük, de még pár dolog nem tíszta:


-melyik a legjobb sport vonalu border collie tenyésztő?

-mindegyik border collie ugyanolyan okos?

-a kan és a szuka között van valamilyen viselkedési különbség?

-van show, munka, sport, hobbi, és terelő vonalú border collie, ezek közűl melyik a legalkalmasabb arra, hogy a leggyorsabban tanúljon sok trükköt?

-melyik kutyatáp a legjobb nekik kölyök, illetve felnőtt kutyaként?

-mennyi időnként kell állatorvosra vinni vizsgálatokra?


előre köszönöm a válaszokat :)



2014. máj. 25. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A bordermania.

És a tenyésztő mindent kérdésedre választ fogok adni

2014. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne itt érdeklődj, hanem tenyésztőknél és gondold még át a bordert... az ilyen hirtelen felindulásból elkövetett beszerzések nagyon-nagyon csúnyán szoktak végződni.


hogy melyik tenyésztő a legjobb, erre nincs válasz. milyen szinten akarsz sportolni? agilityztél már? csak hobbi lenne vagy világbajnokság a cél?

minden border ugyanannyira okos, amennyire akármelyik másik kutya. attól függ, mennyit foglalkozol vele, hogyan és mennyire aknázod ki a bennük rejlő lehetőségeket.

kan és szuka között nincs nagy különbség... egyedek között lehet.

leggyorsabban tanul sok trükköt... ez hülye kérdés. neked őszintén szólva semelyik vonalút sem ajánlom... max egy lightosabb showkutyát.

az utolsó két kérdésed alapján azt gyanítom, hogy semmilyen kutyád nem volt...

nem ajánlom neked a bordert. ahogy SENKINEK SE, aki itt érdeklődik irántuk és nem a tenyésztőknél....

2014. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!