Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hét múlva lesz egy máltai...

3 hét múlva lesz egy máltai selyemszőrű kiskutyám. Már annyira várom, hogy szinte fáj! Szerintetek, mire kell készülnöm érkezéséig? Milyen játék, milyen kosár stb?

Figyelt kérdés

Ja és hogyan kell, majd őt gondoznom? Akinek van ilyen kutyusa, az adna néhány tanácsot?

Egyébként a tenyésztőnél már a kis Kókusz 5 hetes! Nagyon figyeltem, amikor tenyésztőt választottam, mivel nem akartam úgy járni, mint azok, akik szaporítótól vesznek. Remélem, hogy minden rendben lesz vele. A tenyésztő a kevésbé gyakorlottak kedvéért megmutatta, hogy nem törött a farka, nincs férge (nem nagy a pocija), a szeme rendben van, a fogai jövő félben vannak, és a szőre is rendben. Szerintetek minden rendben lesz vele? Annyira aggódom érte!



2014. máj. 26. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már feltettél egy ilyen kérdést, ha jól tudom. Az interneten utána tudsz nézni mindennek. És szerintem ezt még azelőtt meg kellett volna nézned mielőtt eldöntötted, hogy vásárolsz kutyust.
2014. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, és képzeld nagyon sokat olvastam a témában, és sok mindent tudok is, de azon a véleményen voltam, hogy meghallgatni más emberek véleményeit és tapasztalatait az is hasznos lehet. Én csak ezért kérdeztem, de egyébként előtte is olvastam!
2014. máj. 26. 19:55
 3/6 anonim válasza:
A kérdésed alapján jó hülyepiccs lehetsz :) de legalább hozzád illő kutyát választottál!
2014. máj. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közlöm veled, hogy nem vagyok hülye p*csa!Szerintem normális, ha egy leendő gazdi izgul a kiskutyája érkezése előtt. Bár belőled kinézem, hogy lesz*rnád a kutyádat. Ja és nem értem mi a bajod a fajtával. Nem táskakutyának tenyésztették. Régen kitűnő patkányvadász volt, csak ma már kedvtelésből tartott faj. Nem is ismersz, úgyhogy ne ítélkezz egyetlen kérdés alapján, ami szerintem nem tartalmazott semmi olyat, ami arra adna okot, hogy lep*csázz! Szerintem ne magadból indulj ki, de ha minden áron ha p*csát/h*mringyót akarsz látni nézz a tükörbe. És a fajtát se gyalázd tovább, mert a te hülye dögöd se jobb. Az hiszed a bárgyú, medve kutyád jobb, mint egy kistestű? Hát nagyot tévedsz! Arról nem beszélve, hogy az ilyen k*csögnek kutya sem való! Legalábbis feltételezem, hogy van kutyád, különben nem tudom mit ugatsz! Ennyi, ha menőzni, vagy bunkóskodni akarsz, méltóztass más kérdezőt boldogítani!


Puszi: Kiyari!

A soha viszont nem látásra! >3

2014. máj. 28. 13:56
 5/6 anonim válasza:
72%

Kár volt ilyen hosszút begépelned, ezzel csak bizonyítottad a hipotézist :)

Az első válaszolónak igaza volt, google a barátod, de te neki is milyen stílusban válaszoltál. DE olvasd már el miket kérdeztél :D Ezekre csak a hozzád hasonló értelmi szinten lévő válaszolna "rendesen".

Szerintem pinky kosár kell neki, az én kis Kesudiómnak az van! Úgy gondozd, hogy adjál neki enni és inni és vidd le pisikélni meg kakikálni naponta többször. Fésülgesd a szőrét az fontos! NE aggódj minden rendben lesz vele, megértem, hogy annyira várod, hogy szinte már fáj én is így voltam ezzel!

Vannak barátaid? Nekik elmondhatod ezt személyesen, hogy kis Kókusz érkezik és kiválasztottad a tenyésztőt és nem a szaporítót meg nincs férge! Hurrá! Ügyee voltál Kiyari! XOXO <3

2014. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Húh, te is csak a gépelést pazaroltad azzal, hogy egy ennyire fölösleges és semmitmondó kommentet írtál. Mivel a válaszom nem neked címeztem, ezért semmi értelme nem volt annak, hogy válaszoltál! De köszönöm a véleményed sz*rom le!

Ja és jó elcs*szett kutya lehet az a Kesudió! Már bocs, de a válaszodból arra következtettem! Olyan a kutya, amilyen a gazda: elcs*szett!


Na pá!

2014. máj. 29. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!