Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudtok mondani amerikai...

Tudtok mondani amerikai kosárlabda csapatokat?

Figyelt kérdés
közvélemény kutatás céljából kellene, szóval írjátok le a kedvenc csapataitoknak a nevét és hogy miért pont őket szeretitek :D a válaszokat előre is köszönöm

2014. márc. 10. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Most az NBA érdekel, vagy csak simán az amerikai kosárlabda? Mert azért ott az egyetemi mérkőzések vagy a női liga se kutyafüle ám.
2014. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NBA első sorban de ha valami ilyesmi szintű kevésbé ismert csapatokat is ismertek az sem felesleges információ
2014. márc. 10. 22:26
 3/7 Bazsi20 ***** válasza:

Indiana Pacers


Amikor elkezdtem követni rendszeresen az NBA-t, akkor ott játszott a kedvencem, O'Neal :)

2014. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Boston Celtics

Rondo - Allen - Pierce - Garnett négyest első blikkre megszerettem.


Egyetemi bajnokságban Kansas City, nagyon profi srácok pattogtatnak arrafelé, jó nézni a fiatalok játékát.

2014. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
L A Lakeres
2014. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KoviAti ***** válasza:

OKC Thunder: Durant-et egyszerűen élvezet nézni... amikor látom hogy milyen lazasággal és egyszerűséggel csinálja amit csinál akkor olyan érzésem támad, hogy a kosárlabda egy végtelen egyszerű sport... nem mellesleg Westberook robbanékonysága is szemet gyönyörködtető

LA Lakers: Bryant... az az ember egyszerűen mindenre képes ha kosárlabda van a kezében és nekem ő a valaha volt legjob játékos (mondjuk én Jordant nem láttam játsszani)

GS Warriors: Steph Curry... rá akkor figyeltem fel amikor a Miami elleni egyik playoff meccsen James arcába vert egymás utáni 3 támadásban 3 triplát... azóta számomra öröm nézni ahogy játszik

(ui.: én James-t nem tartom számon a liga top10 játékosa közt mert szteroiddal és konditeremmel kigyúrta magát úgy, hogy a védő már az aurájától kapja az első kontaktust, de amikor kap egy triplát az arcába csak ámul és bámul)

2014. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a csapatjátékot nézem, akkor Warriors, Spurs, Portland, Raptors esetleg a Washington akinek a játéka tetszik.

Ha egyéneket nézem, akkor első helyen természetesen az Oklahoma, Durant miatt - az a csávó mintha nem is erről a bolygóról jött volna, olyan könnyedséggel dobja néha védőről a féltávolokat, vagy a hármast. Elég csak megnézni az idei tabelláját, asszem Anthony a második és közel 250 ponttal van lemaradva Durant mögött.

Illetve mindenképpen megemlíteném a Cavaliers sztárját Kyrie Irving-t, aki számomra maga a kosárlabda. Ahogy Irving bánik a labdával, az valami hihetetlen, szerintem a liga legjobb cselezője. Labdavezetést tekintve Kyrie után második helyre tenném még Harden-t - így tehát a Rockets-et is bevenném a listába - , aki szintén bemutat néha olyanokat, hogy 3-szor kell visszatekernem, mert azt egyszer nem elég megnézni.

2014. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!